جهش تولید | یک‌شنبه، ۲۸ دی ۱۳۹۹

مقابله با تهاجم فرهنگی از مهم‌ترین وظایف بسیجیان لرستان است - نمایش محتوای خبر

 

 

مقابله با تهاجم فرهنگی از مهم‌ترین وظایف بسیجیان لرستان است

مقابله با تهاجم فرهنگی از مهم‌ترین وظایف بسیجیان لرستان است

امام جمعه پلدختر گفت: حفظ و حراست از دستاوردها ارزش‌های انقلاب، مقابله با تهاجم فرهنگی و جنگ نرم دشمنان از مهم‌ترین وظایف بسیج است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از پلدختر، حجت‌الاسلام‌والمسلمین محمد سوری در مراسم افتتاح چهار پایگاه مقاومت بسیج اظهار داشت: از مهم‌ترین ویژگی‌های بسیج و سپاه پاسداران مردمی بودن آن‌ها است و این روحیه فعالیت و وظیفه بسیج را دوچندان کرده است.

وی افزود: بسیج دارای ظرفیت‌های مهم علمی، جهادی، عمرانی، فرهنگی و توسعه‌ای در جامعه است که لازمه انجام این فعالیت‌ها حضور در این نهاد مردمی است.

امام‌جمعه پلدختر پایگاه‌های مقاومت بسیج را بهترین محل برای رشد و تعالی جوانان دانست و عنوان کرد: احداث این پایگاه‌ها در مساجد روحیه معنوی سطح فرهنگ دینی و اعتقادی را در جوانان ارتقا می‌بخشد.

وی بر لزوم اهمیت برنامه‌های فرهنگی در پایگاه‌های مقاومت بسیج تأکید و بیان کرد: فلسفه وجودی نیروهای امنیتی و بسیج تأمین امنیت نظامی و فرهنگی برای مردم هر منطقه است و مسئولان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در هر منطقه‌ای آماده و موظف به خدمت هستند.

سوری نقش بسیج و سپاه را در موفقیت‌های نظام بی‌نظیر دانست و گفت: حفظ و حراست از دستاوردها ارزش‌های انقلاب مهم‌ترین وظیفه بسیج است که در شرایط کنونی وظیفه این نهاد مردمی مقابله با تهاجم فرهنگی و جنگ نرم دشمنان است.

سرهنگ علی ناصری سرپرست ناحیه مقاومت بسیج پلدختر اظهار داشت: امروز پایگاه مقاومت بسیج شهید بهشتی کوی بسیجیان شهر پلدختر به نمایندگی از چهار پایگاه افتتاح شد.

وی با بیان اینکه  پایگاه شهید بهشتی با مساحت 42 مترمربع و با هزینه 200 میلیون ریال اعتبار از محل اعتبارات عمرانی سپاه احداث‌شده است، افزود: هدف از پایگاه‌های مقاومت بسیج حراست از دستاوردهای انقلاب و تحقق ارزش‌های اسلامی است و حفظ و حراست سنگر مساجد از مهم‌ترین اندیشه‌های بسیج است که اگر با این تفکر به‌صورت مهم و اساسی پیش برویم بسیاری از ناهنجاری‌ها و مشکلات جامعه حل می‌شود.

سرپرست ناحیه مقاومت بسیج پلدختر عنوان کرد: بسیجیان با تبعیت از ولایت‌فقیه یکدل و یک‌صدا تاآخرین‌نفس در خط مقدم دفاع از ارزش‌های نظام ایستاده‌اند و مساجد کانون تحقق و شکل‌گیری شجره طیبه بسیج هستند.