رونق تولید ملی | دوشنبه، ۲۸ بهمن ۱۳۹۸

مقابله هوشمندانه و قاطعانه با هنجارشکنی‌های اخلاقی؛ مهمترین رسالت پلیس - نمایش محتوای خبر

 

 

مقابله هوشمندانه و قاطعانه با هنجارشکنی‌های اخلاقی؛ مهمترین رسالت پلیس

مقابله هوشمندانه و قاطعانه با هنجارشکنی‌های اخلاقی؛ مهمترین رسالت پلیس

فرمانده انتظامی خرم‌آباد مقابله هوشمندانه، قاطعانه و موفق با هنجارشکنی‌های اخلاقی، تهاجم فرهنگی و جنگ نرم و همچنین، تلاش برای صیانت جامعه در برابر توطئه‌های دشمن در هجمه به مبانی عقیدتی و اخلاقی جامعه را از مهم‌ترین رسالت‌های پلیس بیان کرد.

به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از لرستان، حسین نجفی، فرمانده انتظامی شهرستان خرم‌آباد دوشنبه، ششم مهرماه جاری در جلسه هفته دفاع مقدس که با حضور فرماندهان و رؤسای کلانتری و پاسگاه‌ها و پلیس‌های تخصصی شهرستان خرم‌آباد برگزار شد، گرامی‌داشت هفته دفاع مقدس را وظیفه همه دانست و گفت: این هفته فرصت خوب و مناسبی برای به نمایش درآوردن توانمندی‌ها، ظرفیت‌ها و قدرت و توان  خود در جهت  خدمت به مردم و مبارزه با مخلان نظم و امنیت است.

وی تصریح کرد: هفته دفاع مقدس نماد افتخارات ملت شریف ایران و یادآور رشادت‌ها، پایداری‌ها، از خود گذشتگی و مجاهدت‌های شهیدانی است که در هشت سال جنگ تحمیلی با یک حماسه تاریخی، نظام مقدس ما را حفظ کردند.

نجفی با اشاره به رشادت، شهادت و جانبازی جمعی از کارکنان ناجا در زمان جنگ تحمیلی، تصریح کرد: نیروی انتظامی نخستین مدافعان در دفاع از کشور بودند که علاوه‌بر مرزها در داخل کشور نیز در زمینه مسائل امنیتی و ایجاد آرامش در جامعه در حال جنگ نقش ‌آفرینی می‌کردند تا جامعه در نبرد با دشمن دچار تزلزل داخلی نشود.

فرمانده انتظامی شهرستان خرم‌آباد با تأکید بر آغاز جنگ نرم، عنوان کرد: مقابله هوشمندانه، قاطعانه و موفق با هنجارشکنی‌های اخلاقی، تهاجم فرهنگی و جنگ نرم و همچنین تلاش برای صیانت جامعه در برابر توطئه‌های دشمن در هجمه به مبانی عقیدتی و اخلاقی جامعه، از مهم‌ترین عرصه‌های مأموریتی و رسالت‌های سنگین پلیس در شرایط خطیر کنونی کشور قلمداد می‌شود.

وی عنوان کرد: در این برهه از زمان که دشمنان با تمام ترفندهای خود علیه نظام اسلام کینه‌توزی می‌کنند، وظیفه داریم با ترویج ارزش‌های دفاع مقدس، جوانان خود را حفظ کرده و در رشد و اعتلای انقلاب اسلامی تلاش کنیم و تجربه‌های دفاع مقدس را در بین کارکنان خود جاری سازیم .

نجفی با بیان این‌که توجه به فرهنگ عاشورایی دفاع مقدس و عنایت‌ شهدا، توفیقات روزافزونی در خدمت به جامعه نصیب نیروی انتظامی شده است، تصریح کرد: علاوه‌بر این نیروی انتظامی پس از دوران دفاع مقدس نیز خدمات ارزنده‌ای در راه استقرار نظم و امنیت اجتماعی به‌ویژه در عرصه مقابله قاطع با اشرار، قاچاقچیان و قانون‌شکنان ارائه و در این مسیر خطیر و مقدس، شهیدان و جانبازان فراوانی را نیز تقدیم ملت و میهن اسلامی کرده است.

فرمانده انتظامی شهرستان خرم‌آباد بیان کرد: باید همگی به مأموریت دفاع از کشور ادامه دهیم و به این مهم جامه عمل بپوشانیم و ادامه دهندگان راه شهدای عزیز ایران اسلامی باشیم.