رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۲۹ بهمن ۱۳۹۸

مقاومت و مبارزه، به پیروزی انقلاب با رهبری امام خمینی(ره) منجر شد - نمایش محتوای خبر

 

 

مقاومت و مبارزه، به پیروزی انقلاب با رهبری امام خمینی(ره) منجر شد

مقاومت و مبارزه، به پیروزی انقلاب با رهبری امام خمینی(ره) منجر شد

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثار گران لرستان گفت: مقاومت و مبارزه، به پیروزی انقلاب اسلامی ایران با رهبری امام خمینی(ره) منجر شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه لرستان، مراد روشنی در مراسم جشن ازدواج 42 زوج فرزند ایثارگر شهرستان الیگودرز، افزود: ملت ایران با هدایت بزرگان سابقه روشنی در مبارزه با زورگویی حاکمان بی‌کفایت و ظالم داشته‌اند و در نهایت این مقاومت و مبارزه به پیروزی انقلاب اسلامی ایران با رهبری امام خمینی(ره) منجر شد.

وی اظهار کرد: علاوه بر هدایت‌ها و وجود مبارک حضرت امام(ره) اگر خون شهدا و فداکاری ایثارگران نبود این انقلاب به ثمر نمینشست و ما امروز شاهد پیشرفت و اقتدار کشور عزیزمان نبودیم.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثار گران لرستان به ایثار ملت ایران در دوران دفاع مقدس اشاره و تصریح کرد: افتخارآفرینی جوانان این مرز و بوم و خون پاک شهدای عزیز موجبات امنیت و آسایش امروز ما را فراهم کرد، تا بهعنوان امن‌ترین کشور خاورمیانه بحرانزده و ناامن مطرح باشیم.

روشنی شهدا را تربیتیافته مکتب امام حسین(ع) دانست و اضافه کرد: آن بزرگواران در قید و بند ظاهرهای فریبنده دنیا و دریافت حقوق نبودند و با توجه به اینکه تفکر عاشورایی داشتند همواره دفاع از اسلام و مذهب شیعه را از وظایف و تکالیف خود می‌دانستند.

وی ضمن تبریک به زوج‌های جوان، گفت: امیدواریم فرزندانی تربیت کنید که راه شهدا و ایثارگران را ادامه دهند و همواره روحیه استکبارستیزی و پیروی از ولایت فقیه را حفظ کنند.

لازم به ذکر است، جشن ازدواج 42 زوج فرزند شهید، جانباز و آزاده الیگودرز برای نخستینبار به همت واحد مددکاری و مشاوره بنیاد شهید و امور ایثارگران و با حضور مسئولان محلی در تالار میلاد نور برگزار شد.