سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۳۱ خرداد ۱۴۰۰

ملت ایران اسلامی هیچگاه دست از مبارزه با شیطان بزرگ برنمی‌دارد - نمایش محتوای خبر

 

 

ملت ایران اسلامی هیچگاه دست از مبارزه با شیطان بزرگ برنمی‌دارد

ملت ایران اسلامی هیچگاه دست از مبارزه با شیطان بزرگ برنمی‌دارد

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بروجرد گفت: ملت غیور ایران اسلامی هیچگاه دست از مبارزه با شیطان بزرگ بر نمی‌دارد.

به گزارش خبرگزاری فارس از بروجرد، محمد پاپی‌نژاد در رزمایش الی‌بیت‌المقدس در جمع بسیجیان این شهرستان اظهار کرد: ملت ایران هیچگاه قدمی از آرمان‌های انقلاب اسلامی و امام راحل عقب‌نشینی نمی‌کند.

وی با اشاره به اینکه بسیجیان بروجرد با حضور در این رزمایش گوش به فرمانی خود به فرامین مقام معظم رهبری را به نمایش گذاشته‌اند، عنوان کرد: بسیجیان این شهرستان آمادگی خود را برای حضور در جبهه‌های دفاع از اسلام در هر نقطه‌ای از دنیا به تدبیر مقام معظم رهبری اعلام می‌کند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بروجرد خاطر نشان کرد: محوری‌ترین برنامه بسیج برای تربیت نیروهای مؤمن و انقلابی تشکیل حلقه‌های صالحین است.

پاپی‌نژاد به برگزاری نشست بصیرتی با حضور 5 گردان بیت‌المقدس و یک گردان کوثر بروجرد در روزهای اخیر اشاره و تأکید کرد: در این رزمایش سه عملیات دفاعی و امنیتی به نمایش گذاشته می‌شود.

وی با اشاره به اینکه در رزمایش الی‌بیت‌المقدس مأموریت گردان کوثر امدادرسانی به مجروحین جنگی به صورت نمادین است، یادآور شد: یک پست امدادی در منطقه اجرای این عملیات پیش‌بینی شده است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بروجرد با اشاره به اینکه مأموریت یکی از گردان‌های بیت‌المقدس این شهرستان در رزمایش امروز عملیات کمین است، اظهار کرد: منطقه‌ای در حاشیه این شهرستان برای انجام این عملیات پیش‌بینی شده است.

پاپی‌نژاد خاطر نشان کرد: برای مقابله با تهاجم دشمن به پادگان‌های نظامی و مراکز حساس عملیات پدافند دورادور انجام می‌شود که در این رزمایش انجام این عملیات بر عهده یکی از گردان‌های بیت‌المقدس است.

وی با اشاره به 4 ورودی شهرستان بروجرد ادامه داد: گردان بیت‌المقدس یاسر کنترل معابر ورودی این شهرستان را در رزمایش الی‌بیت‌المقدس بر عهده دارد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بروجرد عنوان کرد: با توجه به حساسیت ایام انتخابات عملیات کنترل اغتشاش در این رزمایش با هماهنگی مسئولان ارشد شهرستانی توسط یکی از گردان‌های بیت‌المقدس در اداره ارشاد این شهرستان اجرا می‌شود. لازم به ذکر است رزمایش الی‌بیت‌المقدس امروز با حضور 5 گردان بیت‌المقدس و یک گردان کوثر شهرستان بروجرد برگزار شد.