سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۲۴ فروردین ۱۴۰۰

ملت ایـران هرگز با آمریکا سازش نخواهد کرد - نمایش محتوای خبر

 

 

ملت ایـران هرگز با آمریکا سازش نخواهد کرد

ملت ایـران هرگز با آمریکا سازش نخواهد کرد

امام جمعه خرم آباد: ملت ایـران هرگز با آمریکا سازش نخواهد کرد .

آمریکا، سلطه گر، درنده خو و غیر قابل اطمینان است و ملت ایـران هرگز با آمریکا سازش نخواهد کرد .

نماینده ولی فقیه در خطبه های نماز جمعه خرم آباد که در مصلای الغدیر ایراد کرد، با بیان اینکه پس از گذشت ماه ها از برگزاری مذاکره، آمریکا هنوز به تعهدات خود عمل نکرده است گفت: آمریکا نشان داد که پایبند به تعهدات نیست و به دنبال تامین منافع خودش است و به تعبیر مقام معظم رهبری، مبارزه با آمریکا از مبانی تخطی ناپذیر امام راحل است .

حجت الاسلام والمسلمین میرعمـادی راه پیشرفت و سعادت کشور را تلاش برای تحقق برنامه اقتصاد مقاومتی دانست و افزود: باید با وحدت و همدلی، اقتصاد مقاومتی را جدی بگیریم تا بتوانیم بر مشکلات اقتصادی فایق آییم.

امام جمعـه خرم آباد در ادامه با تبریک سالروز پیروزی قهرمانانه حزب الله لبنان بر رژیم صهیونیستی در جنگ 33 روز گفت: این پیروزی به عنوان سرآغاز اضمحلال رژیم صهیونیستی، الگوی مقاومت اسلامی در مبارزه علیه استکبار است .

نماینده ولی فقیه با تبریک سالروز آزدی اولین گروه از آزادگان سرفراز به میهـن، از آنان به عنوان افتخار و تندیس استقامت یاد کرد که در برابر دژخیمان بعثی ایستادگی و مقاومت کردند .

خطیب جمعه خرم آباد با اشاره به سالروز کودتای آمریکایی، انگلیسی 28 مرداد، آن را مایه عبرت دانست که با یادآوری آن در شرایط کنونی، مردم با هوشیاری و آگاهی، از نفوذ بیگانگان جلوگیری کنند .

امام جمعه خرم آباد با تبریک فرخنده میلاد ثامن الحجج حضرت علی بن موسی الـرضا( ع )، از آن امام رئـوف به عنوان الگوی عملی و ارزشمند برای انسان ها یاد کرد و افزود: جایگاه رفیع آن امام بزرگوار در سایه خشیت و عبادت پروردگار حاصل شده و همه باید از زندگی آن امام در ابعاد شخصیت علمی، اخلاقی، عملی و اجتماعی الگو بگیریم .