جهش تولید | چهارشنبه، ۲۰ فروردین ۱۳۹۹

منتقدان دولت به دنبال تخریب هستند - نمایش محتوای خبر

 

 

منتقدان دولت به دنبال تخریب هستند

منتقدان دولت به دنبال تخریب هستند

استاندار لرستان گفت: در آستانه انتخابات هستیم و خیلی از گروه‌ها و منتقدان به دنبال تخریب هستند ما آمادگی بیشتر از این را داریم ولی توسعه استان برایمان خط قرمز است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از خرم آباد، هوشنگ بازوند عصر روز شنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در فضای مجازی مطالبی تحت عنوان خیانت بزرگ دیده شد و بیان کردند چرا آماری که مرکز آمار داده استان لرستان را از محرومیت خارج کرده و به همین دلیل اعتبارات توازن به ما داده نشده است.

وی افزود: هر چه بررسی کردم ولی هیچ ارتباطی با این موضوع ندارد درحالی‌ که لرستان برای سال 96 در اعتبارات توازن جزء دهمین استان‌های کشور است که رشد بسیار خوبی داریم به‌طوری‌که 424 میلیارد تومان در توازن برای سال 96 اعتبار برای استان لرستان لحاظ شده است.

استاندار لرستان عنوان کرد: هیچ افتخاری نیست که بگوییم استان لرستان محروم است، خروجی استان‌های محروم را ما که در تهران به دنبال اعتبار هستیم می‌فهمیم، خروجی این جلسات این است که خیلی راحت یک مدیرکل جلوی استاندار لرستان درمی‌آید که ما اگر آب به شما تخصیص دهیم ترحم می‌کنیم.

وی بیان کرد: خروجی این ادبیات این است که تهران می‌خواهند با ترحم به ما نگاه کنند و توسعه هم با ترحم و گداپروری انجام نمی‌شود اگر بنا باشد توسعه با ترحم صورت می‌گرفت تا الآن انجام می‌شد.

بازوند تصریح کرد: الفاظی که به کار می‌برند و برخی سایت‌ها و فضاهای مجازی که منتقدان دولت هستند ولی به‌نوعی تخریب می‌کنند اگر این خیانت است پس 720 میلیون دلاری که نفت فروخته شد و یک ریال در لرستان سرمایه‌گذاری نشد اسم آن را  چه می‌گذارید؟

وی خاطرنشان کرد: در آستانه انتخابات هستیم و خیلی از گروه‌ها و منتقدان به دنبال تخریب هستند و این تخریب‌ها ادامه دارد و آمادگی بیش از  این هم داریم ولی واقعاً موضوعی که داریم توسعه استان برایمان خط قرمز است ولی نباید به خاطر موضوعات دیگر این کارها را انجام دهیم.

استاندار لرستان گفت: با وجود اینکه توسعه استان خط قرمز ما است وکسانی که معتقدند منتقد دولت هستند باشید ولی کاری نکنید استان تخریب شود.