جهش تولید | پنج‌شنبه، ۱۳ آذر ۱۳۹۹

منطقه محروم پلدختر‌ در زمینه اشتغال مشکل دارد - نمایش محتوای خبر

 

 

منطقه محروم پلدختر‌ در زمینه اشتغال مشکل دارد

منطقه محروم پلدختر‌ در زمینه اشتغال مشکل دارد

فرماندار پلدختر با بیان اینکه این شهرستان ‌یک منطقه محروم است که در زمینه اشتغال مشکل دارد، گفت:‌ باید تمام ظرفیت‌ها برای تولید شغل و اشتغال‌زایی جوانان به کار گرفته شود.

به گزارش خبرگزاری فارس از پلدختر، قدرت‌الله ترابی‌نژاد ظهر روز چهارشنبه در نشست مجمع عمومی بسیج پلدختر با بیان اینکه بسیج کارهای ناشدنی را شدنی کرده است، افزود: بسیج، خصوصیات، ویژگی‌ها و افتخاراتی دارد که ناشدنی‌ها را شدنی می‌کند‌.

وی با اشاره به تولید علم و نقش‌آفرینی موثر در عرصه اقتصاد توسط بسیج اظهار داشت: بسیج در مقوله جلوگیری از ناهنجاری‌های اجتماعی می‌تواند موثر واقع شود‌ که یکی از ناهنجاری‌های اجتماعی که جامعه را تهدید ‌می‌کند، همین بلای خانمان‌سوز اعتیاد است.

فرماندار پلدختر با تاکید بر هوشیاری در مقابل توطئه‌های دشمنان نظام گفت: دشمن در کمین است و باید با هوشیاری این توطئه‌ها را خنثی کنیم.

وی افزود: سلب خلاقیت و از بین بردن سرمایه‌های اجتماعی و جلوگیری از پیشرفت‌های علمی ایران از جمله هدف‌گذاری‌های دشمنان انقلاب است.

فرماندار پلدختر تصریح کرد: جوانان سرمایه‌های اجتماعی ایران هستند که دشمنان با دام اعتیاد در کمین آنها بوده و در پی‌ سلب این سرمایه‌ها از جمهوری اسلامی هستند.

این مسئول گفت: آموزش و پرورش، طلاب، دانشگاه‌ها و به خصوص نهاد خانواده باید مراقب جوانان باشند و اطلاع‌رسانی و آگاه‌سازی در زمینه تهدیدات اجتماعی می‌تواند مفید واقع شود.

وی افزود: شهرستان پلدختر یک منطقه محروم است که در زمینه اشتغال مشکل دارد و لذا باید تمام ظرفیت‌ها برای تولید شغل و اشتغال‌زایی جوانان به کار گرفته شود.

فرماندار پلدختر گفت: توسعه همه جانبه و برون رفت از ناهنجاری‌ها و تهدیدات اجتماعی نیازمند کار و تعامل همه جانبه در همه سطوح بوده و نقش بسیج در این بین غیر قابل‌انکار است.