سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۲۴ فروردین ۱۴۰۰

مهلت نام‌نویسی یازدهمین جشنواره کارآفرینان برتر استان تمدید شد - نمایش محتوای خبر

 

 

مهلت نام‌نویسی یازدهمین جشنواره کارآفرینان برتر استان تمدید شد

مهلت نام‌نویسی یازدهمین جشنواره کارآفرینان برتر استان تمدید شد

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان گفت: مهلت نام‌نویسی یازدهمین جشنواره کارآفرینان برتر استان تمدید شد.

علی آشتاب در گفت‌وگو با تسنیم در خرم‌آباد، در رابطه با برگزاری یازدهمین جشنواره کارآفرینان برتر استان اظهار داشت:  ثبت‌نام در این جشنواره از 15 خردادماه آغاز و تا 31 تیرماه ادامه داشت که با توجه به درخواست ادارات کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان‌ها مبنی بر مشارکت روزافزون کارآفرینان و لزوم تمدید مهلت نام‌نویسی، مهلت نام‌نویسی یازدهمین جشنواره کارآفرینان برتر تا 15 مرداد تمدید شد.

وی با اشاره به اینکه این جشنواره در سه بخش خدمات، صنعت و کشاورزی برگزار می‌شود، افزود: کارآفرینان استان برای نام‌نویسی می‌توانند با مراجعه به سایت اینترنتی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان lorestan.mcls.gov.ir و یا آدرس اینترنتی www.karafarinanebartar.ir  نسبت به ‌نام‌نویسی و ارسال مستندات کارآفرینی خود اقدام کنند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان  با اشاره به اینکه بعد از نام‌نویسی بررسی‌ها و کار داوری‌های لازم به عمل می‌آید و کارآفرینانی که حدنصاب نمره را کسب کرده باشند، انتخاب و در مراسمی از آن‌ها تجلیل می‌شوند، عنوان کرد: تاکنون نزدیک به یک هزار و 317 نفر کارآفرین در یازدهمین جشنواره کارآفرینان برتر استان نام‌نویسی کرده‌اند.

وی تصریح کرد: هدف از برگزاری این جشنواره ترویج و توسعه کارآفرینی و خلاقیت و نوآوری، شناسایی کارآفرینان در کشور، انتخاب و معرفی برترین‌ها، ایجاد روحیه نشاط رقابت در فضای کسب‌وکار و حمایت معنوی از کارآفرینان در توسعه اقتصادی کشور است.

آشتاب گفت: یازدهمین جشنواره امتنان از کارآفرینان برتر استان لرستان در نیمه دوم سال جاری با انتخاب 9 کارآفرین برتر استانی برگزار می‌شود.

وی با اشاره به اینکه یازدهمین جشنواره تعاونی‌های برتر استان لرستان نیز شهریورماه امسال در هفته تعاون  برگزارمی‌شود، عنوان کرد: تاکنون 282 تعاونی استان برای شرکت در این جشنواره نام نویسی کرده‌اند.