جهش تولید | شنبه، ۴ بهمن ۱۳۹۹

مهم‎ترین برنامه‎های اداره تعاون بروجرد در ایام‌الله دهه فجر - نمایش محتوای خبر

 

 

مهم‎ترین برنامه‎های اداره تعاون بروجرد در ایام‌الله دهه فجر

مهم‎ترین برنامه‎های اداره تعاون بروجرد در ایام‌الله دهه فجر

سرپرست اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی بروجرد گفت: دیدار با خانواده‏‌های شهدا، عطرافشانی قبور مطهر شهدا، حمایت و اهداء خون توسط کارگران از جمله مهم‌ترین برنامه‌های در نظر گرفته شده برای این ایام است.

به گزارش خبرگزاری فارس از بروجرد، کامران فرشید عصر دیروز در جلسه ستاد کارگری بزرگداشت دهه مبارک فجر بروجرد اظهار کرد: پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی عامل مهم در فروپاشی کاخ مستکبران جهان و گسترش فراگیر صدای حق‌طلبان به سراسر دنیا بود.

وی با اشاره به شرایط سیاسی موجود در کشورهای منطقه اضافه کرد: مردم ستم‌دیده دنیا امروز با دنباله‌روی از انقلاب اسلامی ایران می‌کوشند، تا فریاد حق‌طلبی خود را به گوش جهانیان برسانند و بتوانند انقلاب مردمی خود را مطابق با آموختههای خود از انقلاب اسلامی ایران پایه‌ریزی کنند.

سرپرست اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی بروجرد تاکید کرد: با پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران صدای حق‌طلبانه مظلومان به گوش جهانیان رسید و اینک این رسالت مهم بر دوش همگان گذاشته شده است، تا در راستای حفظ ارزش‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی با تمام توان بکوشند.

فرشید ترویج فرهنگ‌های اصیل اسلامی در جامعه را از برکات انقلاب اسلامی دانست و تصریح کرد: حکومت طاغوت همواره می‌کوشید، با حذف تعالیم اسلامی در جامعه آنها را از ذهن مردم مسلمان ایران پاک کند غافل از اینکه ملت ایران همواره به ارزشهای انقلابی و اصول مکتب دینی خود پایبند و معتقد هستند و با هیچ ترفندی نمیتوان آنها را از میدان به در کرد.

وی تاکید کرد: هم‌اکنون پس از برپایی نظام مقدس جمهوری اسلامی وظیفه همگان است، تا با تبیین اصولی شعائر انقلاب اسلامی برای نسل جوان و نوجوان راه را برای سلطه جهان‌خواران غرب و شرق مسدود کنند.

سرپرست اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی بروجرد در ادامه با تشریح مهمترین برنامههای اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی این شهرستان در ایام‌الله دهه فجر عنوان کرد: دیدار با امام جمعه شهرستان بروجرد، دیدار با خانواده‏‌های شهدا، عطرافشانی قبور مطهر شهدا، حمایت و تجلیل از کارگران نمونه و همسران آنان، اهداء خون توسط کارگران، برگزاری جشن‌هایی با حضور کارگران و تعاون‌گران این شهرستان و برگزاری مسابقات فرهنگی- ورزشی از جمله مهم‌ترین برنامه‌های در نظر گرفته شده برای این ایام است.