میان برنامه گمگشته

میان برنامه گمگشته از برنامه های تامینی سیمای مرکز لرستان است که دهه اول ماه ذی القعده به مدت 10 دقیقه از شبکه افلاک پخش می شود.

دهه کرامت، دهه اول ماه ذی‌العقده است و آغازش با ولادت حضرت معصومه (علیها السلام) و پایانش با ولادت حضرت ابوالحسن علی بن موسی‌الرضا (علیه السلام) می‌باشد. این دهه یادآور بسیاری از مطالب عالی و مفاهیم بلند و سازنده و ارزشمند است. دهه کرامت یادآور لطیف‌ترین علائق و مهر و وفاهای کم‌نظیر یک خواهر نسبت به مقام شامخ و معنوی برادر است. مهر و وفایی که خواهر مهربان و دلداده را به هجرت وادار نموده و غربت و بیماری و مرگ در فصل جوانی را برای او آسان کرده است. مهربانی که جز در مورد امام حسین و حضرت زینب (علیهما‌السلام) سابقه ندارد. دهه کرامت تداعی کننده عزم و قاطعیت و اراده آهنین زنان بزرگ و بانوان و الامقام و گرانقدر جهان می‌باشد. تمام مفاهیم سازنده‌ای که ما در فرهنگ اسلامی داریم در این دهه تداعی می‌شوند چرا که حرم حضرت معصومه و امام رضا (علیه السلام) کانون دعا و قرآن و نیایش و ... است.

با توجه به به دهه ی مبارک و میمون کرامت و تولد حضرت معصومه (س) و برادر گرامیشان، نماهنگ ها، میان برنامه ها، کلیپ های تصویری و مولودی خوانی به مناسبت این روز به صورت تامینی در فواصل برنامه ها از شبکه افلاک لرستان پخش می شود .

Loading the player...
سال تولید: 1397
عوامل تولید:

.