سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۲۴ فروردین ۱۴۰۰

میزان برودت هوا در استان لرستان افزایش می‌یابد - نمایش محتوای خبر

 

 

میزان برودت هوا در استان لرستان افزایش می‌یابد

میزان برودت هوا در استان لرستان افزایش می‌یابد

مدیرکل ستاد مدیریت بحران لرستان متوسط بارندگی اخیر در لرستان را پنج میلیمتر برشمرد و گفت: میزان برودت هوا رو به افزایش است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از خرم‌آباد، رضا آریایی صبح امروز در جمع خبرنگاران این شهرستان در رابطه با میزان بارش‌های سامانه اخیر در استان لرستان اظهارداشت: میزان بارش در شهرستان دلفان هفت میلیمتر، سلسله شش میلی‌متر، رومشکان پنج میلیمتر، خرم‌آباد پنج میلیمتر و در الیگودرز نیز چهار میلیمتر ثبت شده است.

وی افزود: در سایر نقاط استان نیز مانند شهرستان پلدختر چهار میلیمتر، دورود چهار میلیمتر، کوهدشت سه میلیمتر، ازنا سه میلیمتر و در شهرستان بروجرد نیز یک میلیمتر گزارش شده است.

مدیرکل ستاد مدیریت بحران لرستان متوسط بارندگی استان لرستان را پنج میلیمتر برشمرد و عنوان کرد: ارتفاع برف در محل ایستگاه‌های هواشناسی در طول بارش این سامانه برای شهرستان‌های الیگودرز هفت سانتیمتر، دلفان پنج سانتیمتر، سلسله سه سانتیمتر، ازنا یک سانتیمتر و در بروجرد یک سانتیمتر به ثبت رسیده است.

وی با اشاره به اینکه از بارش‌های اخیر استان هیچ گونه خسارتی گزارش نشده است، بیان کرد: آسمان استان نیمه ابری به تدریج صاف و میزان برودت هوا رو به افزایش است.