رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۱ آبان ۱۳۹۸

نارضایتی استاندار لرستان از کیفیت ساخت بیمارستانی که بعد از 20 سال افتتاح نشده - نمایش محتوای خبر

 

 

نارضایتی استاندار لرستان از کیفیت ساخت بیمارستانی که بعد از 20 سال افتتاح نشده

نارضایتی استاندار لرستان از کیفیت ساخت بیمارستانی که بعد از 20 سال افتتاح نشده

استاندار لرستان از کیفیت ساخت بیمارستان فارابی الیگودرز که 98 درصد پیشرفت فیزیکی دارد، ابراز نارضایتی کرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه لرستان، مهندس هوشنگ بازوند در راس هيأتي متشكل از معاونين خود و برخي از مديران اجرايي استان و به اتفاق دكتر ساكي رئيس دانشگاه علوم پزشكي لرستان از بيمارستان در دست احداث فارابي اليگودرز بازديد كرد.

در اين برنامه استاندار لرستان از قسمتهاي مختلف بيمارستان 96 تختخوابي فارابي اليگودرز كه به جايگزيني بيمارستان امام جعفر صادق(ع) اين شهرستان احداث شده و در حال حاضر از پيشرفت فيزيكي 98 درصدي برخوردار است بازديد و در جريان روند احداث اين بيمارستان قرار گرفت.

كلنگ احداث اين بيمارستان 20 سال پيش به زمين زده شد و پس از اجراي فوندانسيون روند اجراي آن متوقف و سپس از 5 سال پيش مجدداً با تزريق اعتبارات لازم روند ساخت آن فعال شد و هم اكنون با برخورداري از 98 درصد پيشرفت فيزيكي در شرف افتتاح و بهرهبرداري است.

در اين بازديد استاندار و معاون عمراني وی از كيفيت ساخت اين بيمارستان ابراز نارضايتي كرده و دستورات لازم در جهت رفع اشكالات را صادر كردند.

دكتر ساكي رئیس دانشگاه علوم پزشکی لرستان نيز در اين بازديد اشكالاتي همچون نامناسب بودن نماي بيروني، ناكافي بودن فضاي اورژانس، فقدان فضاي سبز، فقدان بخشهاي اساسي همچون سوختگي، سیتیاسکن و... را از ايرادات عمدهي اين بيمارستان برشمرد و از استاندار لرستان تقاضا كرد كه قبل از بهرهبرداري، اين ايرادات توسط مجري پروژه رفع شوند تا مردم اليگودرز پس از سالها انتظار بتوانند بدون هرگونه مشكلي از خدمات آن بهرهمند شده و دانشگاه نيز با مشكلات ناخواسته دچار نشود.