جهش تولید | سه‌شنبه، ۶ آبان ۱۳۹۹

نام‌گذاری امسال از سوی مقام معظم رهبری, «وحدت کلمه» مدنظر امام خمینی(ره) است - نمایش محتوای خبر

 

 

نام‌گذاری امسال از سوی مقام معظم رهبری, «وحدت کلمه» مدنظر امام خمینی(ره) است

نام‌گذاری امسال از سوی مقام معظم رهبری, «وحدت کلمه» مدنظر امام خمینی(ره) است

نماینده مردم پلدختر در مجلس گفت: نام‌گذاری امسال به نام همدلی و هم‌زبانی از سوی مقام معظم رهبری نشان از تدبیر رهبری و معادل «وحدت کلمه» سخن امام خمینی (ره) در اوایل انقلاب است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از خرم‌آباد، علی کائیدی در نخستین جلسه شورای اداری استان که در سالن جلسات استانداری لرستان برگزار شد، ضمن تبریک سال نو و پیروزی ایران در مذاکرات هسته‌ای اظهار داشت: اسرائیل در زمان جنگ عراق با ایران، صدام را تجهیز کرد بنابراین اوایل انقلاب حذف اسرائیل برای مردم غیرقابل‌هضم بود ولی امروزه به برکت خون شهدای اسلام و هسته‌ای، مدیریت جمهوری اسلامی و مقام معظم رهبری به‌گونه‌ای شده که سفر به عتبات عالیات نیازی به ویزا هم ندارد.

وی با بیان اینکه در زمان گذشته ایران از دست عراق در امان نبود، افزود: ایران، امروز قصد تجاوز به خاک کسی را ندارد بلکه نیت زندگی آزادانه و در امان بودن مسلمانان و مستضعفین دنیا از دست ستمکاران، استکبار و نابودی اسرائیل است.

نماینده مردم پلدختر در مجلس عنوان کرد: کشور در یک رشد علمی سریع حرکت می‌کند و دشمن درصدد متوقف کردن رشد علمی ایران است.

وی خاطرنشان کرد: کشور به برکت خون شهدا و پایمردی ملت ایران در  10 سال تلاش هسته‌ای و پشتوانه مقام معظم رهبری و ملت توانست موفقیت‌هایی کسب کند.

کائیدی با اشاره به اینکه انقلاب در برخی مواد باید از آسیب‌ها گذر کند، عنوان کرد: انشاالله ادامه مذاکرات هسته‌ای یک توافق خوب و مبنایی برای همدلی و هم‌زبانی باشد.

وی تصریح کرد: نام‌گذاری امسال به نام همدلی و هم‌زبانی از سوی مقام معظم رهبری نشان از تدبیر رهبری و معادل «وحدت کلمه» سخن امام خمینی (ره) در اوایل انقلاب است.