جهش تولید | سه‌شنبه، ۷ بهمن ۱۳۹۹

نباید عزت و کرامت مردم را خدشه دار کرد - نمایش محتوای خبر

 

 

نباید عزت و کرامت مردم را خدشه دار کرد

نباید عزت و کرامت مردم را خدشه دار کرد

نماینده ولی‌فقیه در استان لرستان گفت: عامل اصلی تقویت‌کننده نظام مردم هستند و نباید عزت و کرامت مردم را خدشه‌دار کنیم.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از خرم‌آباد آیت‌الله سید احمد میرعمادی روز شنبه در دیدار با معاون اجرایی رئیس‌جمهور که در بیت امام‌جمعه خرم‌آباد برگزار شد اظهار داشت: انقلاب اسلامی امروز  تبدیل به درختی تنومند و پرثمر ‌شده است که این ثمره فقط در داخل نیست بلکه ثمره بیرونی آن نیز بااهمیت و عظمت است.

وی افزود: این درخت تنومند تبدیل به یک قدرت معنوی در جهان شده که باید امروز این قدرت معنوی را حفظ کنیم؛ قدرت معنوی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران که امروز کارساز، پیش برنده و موردتوجه و حساست دشمنان است  از پشتوانه معنوی، قدرت و اقتدار برخوردار است که باید تلاش کنیم این قدرت را حفظ کنیم.

نماینده ولی‌فقیه در استان لرستان بابیان اینکه این روحیه مقاومت و حضور درصحنه مردم را باید حفظ کنیم عنوان کرد: مهم‌ترین  پشتوانه نظام مردم هستند، اگر باقدرت در برابر دهن‌کجی رئیس‌جمهور جدید آمریکا صحبت می‌کنیم به پشتوانه مردم است چراکه مردم از نظام و دولت حمایت می‌کنند.

وی بیان کرد: مهم است که مردم را فراموش نکنیم و به‌عنوان عامل اصلی تقویت‌کننده نظام به مردم توجه داشته باشیم؛ این اقتدار ما توأم باعزت و کرامت است و این عزت و کرامت مردم را نباید خدشه‌دار کنیم.

آیت‌الله میرعمادی تصریح کرد: مهم‌ترین مسئله این نکته است که باید جهت‌گیری کارهای ما درست باشد به‌طوری‌که جهت‌گیری‌ها در راستای آرمان شهدا، منشور انقلاب، وصیت‌نامه امام خمینی(ره) و رهنمودهای مقام معظم رهبری باشد.

وی خاطرنشان کرد: برای حفظ  این اقتدار باید متحد باشیم چراکه اتحاد یکی از دستاوردهای انقلاب است، در حفظ اصل نظام، ولایت، رهبری و تبعیت از ولایت منسجم بودن مهم است و سبب پیشرفت بیشتر می‌شود.

نماینده ولی‌فقیه در استان لرستان گفت: تبعیت از رهبری و ولایت را نباید نادیده بگیریم چراکه اصل و اساس نظام بر این است؛ اگر درخت ولایت باقی باشد همه از ثمره این درخت بهره‌مند می‌شوند کینه‌توزی که استکبار جهانی و برخی از کشورهای حوزه خلیج‌فارس داشتند امام انقلاب اسلامی کاری کرد که الآن آل سعود جایگاهی در کشورهای اسلامی ندارد.

وی اظهار داشت: در استان لرستان طرح‌ها و پروژه‌های فراوانی دنبال می‌شود و انتظار ما این است که دولت حمایت و پشتیبانی گسترده‌تری داشته باشد؛ اگر بنا باشد دولت همان درصد تخصیصی که به همه استان‌ها داده به لرستان نیز تخصیص دهد پایلوت اقتصادی بودن معنا پیدا نمی‌کند.

آیت‌الله میرعمادی افزود: ورود بخش خصوصی و به‌کارگیری ظرفیت‌های داخلی استان کار بسیار سخت و زمان بری است ولی می‌توانیم با کمک دولت و اعتباراتی که اختصاص می‌دهد بخشی از کارها را انجام دهیم.

وی عنوان کرد: آنچه در توان استان بوده به کار گرفته‌شده است و از تمام ظرفیت‌های استان برای اینکه قدمی برداشته شود استفاده‌شده که امیدواریم  توجه بیشتری نیز از طرف دولت صورت بگیرد و برخی از وزارتخانه‌ها باید به استان ورود جدی‌تری داشته باشند و باور کنند که استان لرستان  پایلوت اقتصاد مقاومتی است.