جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۰ اسفند ۱۳۹۹

نخستین یادواره شهدای قرآنی در لرستان برگزار شد - نمایش محتوای خبر

 

 

نخستین یادواره شهدای قرآنی در لرستان برگزار شد

نخستین یادواره شهدای قرآنی در لرستان برگزار شد

نخستین یادواره ۴۰ شهید قرآنی با حضور معاون سازمان تبلیغات اسلامی در لرستان برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از خرم‌آباد، نخستین یادواره 40 شهید قرآنی استان  صبح امروز با حضور معاون سازمان تبلیغات اسلامی، فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) مدیرکل سازمان تبلیغات استان، خانواده شهدا و برخی مدیران استانی در سالن جهاد کشاورزی خرم‌آباد برگزار شد.

حجت‌الاسلام سعید مهدوی امین اظهار داشت: ستاد برگزاری یادواره شهدای قرآنی از تیرماه امسال کلید خورد و بیش از 15 دستگاه اجرایی استان در برگزاری این مراسم دخیل هستند.

وی افزود: محافل انس با قرآن که در ماه مبارک رمضان برگزار شد به نام شهدای قرآنی نامگذاری و جریان‌سازی برای برگزاری این مراسم شد.

مدیرکل سازمان تبلیغات استان لرستان عنوان کرد: زندگی‌نامه شهدای قرآنی به‌صورت کتاب چاپ‌شده، مستند زندگی این شهدا نیز توسط حفظ آثار استان تهیه و تمبر شهدای قرآنی استان نیز توسط اداره پست استان رونمایی می‌شود.

وی بیان کرد: شهدای قرآنی مصداق اکمل قاریان و تلاوت کنندگان الهی بودند و کسانی هستند که کتاب به آن‌ها عطا شده و آن‌ها حق تلاوت را بجا آوردند.

مهدوی امین تصریح کرد: شهدای قرآنی مصداق بارز خدمتگزاری در مکتب قرآن هستند و تحلیل از مقام شهید و شهادت جامعه را پویا می‌کند.