رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۲۹ بهمن ۱۳۹۸

نخستین یادواره 14 شهید هنرمند بروجردی برگزار می‎شود - نمایش محتوای خبر

 

 

نخستین یادواره 14 شهید هنرمند بروجردی برگزار می‎شود

نخستین یادواره 14 شهید هنرمند بروجردی برگزار می‎شود

رئیس کمیسیون حقوقی، فرهنگی ـ اجتماعی شورای اسلامی شهر بروجرد گفت: برای نخستین‌بار یادواره 14 شهید هنرمند این شهرستان برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری فارس از بروجرد، منا شمسه صبح امروز در کمیسیون حقوقی، فرهنگی ـ اجتماعی شورای شهر این شهرستان اظهار کرد: نخستین یادواره 14 شهید هنرمند بروجردی در این شهرستان برگزار میشود.

وی به ثبات امنیت جمهوری اسلامی ایران در منطقه اشاره و عنوان کرد: سربلندی امروز ایران اسلامی مرهون و مدیون خون شهدا و صبر خانواده‌های آنان است.

رئیس کمیسیون حقوقی، فرهنگی ـ اجتماعی شورای اسلامی شهر ادامه داد: این شهرستان از دیرباز مهد هنر بوده و شهدایی از این عرصه را تقدیم انقلاب اسلامی کرده است.

شمسه خاطرنشان کرد: برگزاری یادواره شهدای هنرمند شهرستان بروجرد نیازمند همکاری ادارات و نهادهایی نظیر فرهنگ و ارشاد اسلامی است.

وی تاکید کرد: برگزاری یادواره شهدا و طلایی کردن بینش آنها گام برداشتن در راه رشد و تعالی فرهنگ ایثار و شهادت در میان نسل امروز را به دنبال دارد.

رئیس کمیسیون حقوقی، فرهنگی ـ اجتماعی شورای اسلامی شهر یادآور شد: با توجه به جایگاه ویژه شهدا برگزاری یادواره‌ها و آئین‌های فرهنگی ـ معنوی از این دست باید در شأن جایگاه و منزلت والای آنان باشد، بنابراین تاکید و توجه مسئولان به این نکته ضروری است.

شمسه تصریح کرد: عزت و اقتدار هرچه بیشتر جمهوری اسلامی ایران در جهان در گرو انتشار تفکر شهدا در میان نسل امروزی است.

وی یادآور شد: اعضاء شورای اسلامی شهر بروجرد در راستای ادای دین به شهدای گرانقدر و خانوادههای معظم آنها دیدار با خانواده شهدا این شهرستان را به صورت دورهای در دستور کار خود دارند

رئیس کمیسیون حقوقی، فرهنگی ـ اجتماعی شورای اسلامی شهر به جنگ نرم دشمن علیه جمهوری اسلامی ایران در سالهای اخیر اشاره و اظهار کرد: دشمن پس از تحمیل شکست سنگین نظامی از جوانان مومن و متعهد ایران اسلامی در هشت سال دفاع مقدس، اینک با تغییر موضع در جبهه جنگ نرم فرهنگی مطامع شوم و دست‌نیافتنی خود را دنبال میکند.

شمسه یادآور شد: وظیفه همه اقشار مختلف جامعه خصوصا مسئولان و مدیران در هر سطحی مقابله با این ترفند دشمن است.

وی افزود: برگزاری یادوارههای شهدا اهرم خوبی برای جلوگیری از انقطاع فرهنگی و آشنایی بیش از پیش قشر جوان و نوجوان امروزی با اهداف و آرمانهای شهدا و تداوم راه و روش آنان است که در نهایت نسل امروز را در مقابل جنگ نرم دشمن بیمه می‏‌کند.