جهش تولید | سه‌شنبه، ۷ بهمن ۱۳۹۹

نشست بررسی چگونگی برگزاری شانزدهمین اجلاس پیرغلامان حسینی - نمایش محتوای خبر

 

 

نشست بررسی چگونگی برگزاری شانزدهمین اجلاس پیرغلامان حسینی

نشست بررسی چگونگی برگزاری شانزدهمین اجلاس پیرغلامان حسینی

نشست بررسی چگونگی برگزاری شانزدهمین اجلاس پیرغلامان حسینی

در جلسه ای با حضوررئیس مرکز بسیج رسانه ملی ، استاندار لرستان ، مدیرکل صدا و سیمای مرکز لرستان ومدیران نهاد ها و دستگاههای اجرایی استان ، چگونگی برگزاری اجلاس شانزدهم پیرغلامان حسینی در لرستان مورد بررسی قرار گرفت .

در این جلسه خادمی استاندار لرستان ضمن ابراز خشنودی از میزبانی لرستان در برگزاری اجلاس شانزدهم پیرغلامان حسینی در سال آینده افزود : باید از این فرصت برای تعمیق و تبیین فرهنگ اهل بیت و عاشورا استفاده نمود و یک محتوای فرهنگی غنی بلند مدت از این گردهمایی بزرگ فراهم نمود.

استاندار لرستان با تاکید برتقویت بعد محتوایی این اجلاس و لزوم تشکیل ساختار های لازم برای برگزاری مطلوب آن ، تسریع در روند تدوین برنامه زمانبندی اجلاس  را ضروری عنوان کرد.

فروغی رییس مرکز بسیج رسانه ملی هم با بیان اینکه ارادت خالصانه مردم لرستان به خاندان اهل بیت (ع) از علل برگزاری این اجلاس در لرستان می باشد گفت : پوشش رسانه ای اجلاس پیر غلامان در سال های گذشته در ترویج فرهنگ عاشورا وماندگاری آن بسیار موثر بوده است.

در ادامه حاضرین در جلسه دیدگاههای خود را در زمینه تمهیدات لازم برای برگزاری مطلوب این اجلاس ، معرفی آیین های ماه محرم لرستان و اهمیت میزبانی این اجلاس بیان کردند.