رونق تولید ملی | دوشنبه، ۳ تیر ۱۳۹۸

نشست هم فکری اداره ورزش و جوانان با صدا و سیمای مرکز لرستان - نمایش محتوای خبر

 

 

نشست هم فکری اداره ورزش و جوانان با صدا و سیمای مرکز لرستان

نشست هم فکری اداره ورزش و جوانان با صدا و سیمای مرکز لرستان

در نشستی با حضور مدیران کل و معاونین صدا و سیمای مرکز لرستان و اداره کل ورزش و جوانان استان  بر ضرورت تعامل و تداوم همکاری بین این دو نهاد تاکید شد.

در این نشست مدیرکل صدا و سیمای مرکز لرستان با بیان اینکه جوانان بیشترین مخاطب ما در رسانه ملی هستند گفت: اهمیت دادن به  حوزه ورزش و جوانان در اولویت برنامه سازی رسانه استانی قرار دارد و این مسئله نیز باید در دستور کار جدی همه دستگاهها قرار گیرد.

 بازوند به عملکرد صدا و سیمای مرکز لرستان در حوزه ورزش و جوانان اشاره کرد و گفت : در همین چند ماه ابتدایی سال 94 در حوزه صدا 39 ساعت ، در حوزه سیما 15 ساعت تولید برنامه های ورزشی را داشته ایم و علاوه بر اینها در حوزه خبر نیز هر روز 2 یا 3 خبر ورزشی را منعکس کرده ایم و این نشان دهنده تعامل خوب رسانه استانی با اداره کل ورزش و جوانان است و این آمادگی را داریم که اتفاقات و رویداد های ورزشی را به صورت گسترده تر و جدی تر در همه نقاط استان منعکس کنیم.

مدیرکل ورزش و جوانان استان نیز با قدردانی از همکاری صدا و سیما در پوشش اخبار و فعالیتهای ورزشی گفت : نگاه به ورزش باید یک نگاه اخلاق محور باشد تا به انچه شایسته ورزشکاران و مردم لرستان است دست پیدا کنیم.عزیزپور معرفی ورزشکاران مطرح و قهرمانان استان را در رسانه استانی خواستار شد و گفت : توجه جدی به این ورزشکاران  موجب مطرح شدن آنان در سطح کشور و همچنین در سطوح جهانی خواهد شد . لذا انتظار داریم صدا و سیما با اداره کل ورزش و جوانان در زمینه پوشش و پخش اخبار و رویدادها ورزشی استان همکاری نماید.