جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۹ مرداد ۱۳۹۹

نظارت ۶ اکیپ بر روند فعالیت ستادهای اسکان آموزش و پرورش لرستان - نمایش محتوای خبر

 

 

نظارت ۶ اکیپ بر روند فعالیت ستادهای اسکان آموزش و پرورش لرستان

نظارت ۶ اکیپ بر روند فعالیت ستادهای اسکان آموزش و پرورش لرستان

مدیرکل آموزش و پرورش استان لرستان از نظارت ۶ اکیپ بر روند ارائه خدمات در ستادهای اسکان این اداره کل خبر داد.

گودرز کریمی فر در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: ۶ اکیپ به طور نامحسوس در سطح استان بر روند فعالیت ستادهای اسکان آموزش و پرورش نظارت دارند.

وی ادامه داد: این تیم های نظارتی بر نحوه پذیرش و اسکان مسافران نوروزی، وضعیت بهداشت سرویس های بهداشتی، حمام ها و آشپزخانه ها، وضعیت نظافت راهروها و محوطه مدارس و ... نظارت دارند.

مدیرکل آموزش و پرورش استان لرستان همچنین از تهیه و توزیع پرسش نامه و فرم نظرسنجی در میان مسافران نوروزی پذیرش شده توسط این اداره کل خبر داد و بیان داشت: نظرسنجی ها نشان می دهد که شاهد رضایتمندی مطلق مسافران نوروزی هستیم.

کریمی فر همچنین به فعالیت ۴۰ نفر از همکاران فرهنگی به عنوان کاربر رایانه در این ایام به منظور ارائه خدمات به مسافران و همچنین اطلاع رسانی در این زمینه اشاره کرد و گفت: گزارشهای لازم به صورت روزانه توسط این افراد به دستگاههای مرتبط و همچنین رسانه ها ارسال می شود.

وی همچنین از افزایش ظرفیت اسکان مسافران نوروزی در این ایام با توجه به بارندگی های اخیر خبر داد و بیان داشت: در این راستا برخی نمازخانه های مدارس و سالن ها به صوت مقطعی مفروش و آماده اسکان مسافران شد.

 مدیرکل آموزش و پرورش استان لرستان ایجاد نمایشگاه عرضه صنایع دستی محلی و سوغات را از دیگر فعالیت ها در این زمینه برشمرد و افزود: همچنین چهار اکیپ در سطح استان بازدیدهایی را از وضعیت بهداشتی مدارس داشته اند.

کریمی فر با اشاره به فعالیت سامانه پیامکی، توزیع برشورهای راهنمای مسافران نوروزی با هماهنگی میراث فرهنگی و چاپ بنرهای راهنمای ستادهای اسکان گفت: برای فعالیت های انجام شده ۱۵۰ میلیون تومان از وزارت آموزش و پرورش کمک دریافت کردیم.

وی با اشاره به هزینه ۶۰ میلیون تومانی برای تجهیز برخی مدارس و مفروش کردن آنها طی این ایام، خواستار مساعدت استاندار لرستان برای تامین این مبلغ شد.