رونق تولید ملی | دوشنبه، ۲۲ مهر ۱۳۹۸

نقش برگزاری مانورهای نظامی در حراست از استقلال کشور - نمایش محتوای خبر

 

 

نقش برگزاری مانورهای نظامی در حراست از استقلال کشور

نقش برگزاری مانورهای نظامی در حراست از استقلال کشور

فرماندار بروجرد گفت: برگزاری مانورها و تقویت توان نظامی کشور نقش مهمی در حراست و صیانت از استقلال کشور دارد.

به گزارش خبرگزاری فارس از بروجرد، مسلم پورقاسمیان در جلسه هماهنگی برگزاری رزمایش بیت‌المقدس در این شهرستان، اظهار کرد: در این حوزه در برخی کشورها سالانه هزینه‏‌های گزافی صرف می‏‌شود.

وی ادامه داد: در کنگره آمریکا دو درصد از هزینه‌‏های جنگی کاسته شده است که این اعتراض مقامات سلطنتی را به دنبال داشته است، چرا که معتقد به افزایش بودجه این حوزه هستند.

فرماندار بروجرد با تأکید بر اینکه جمهوری اسلامی ایران در برابر زیاده‌خواهی‏‌های دشمنان ایستاده و هرگز زیر بار زور نمی‏‌رود، عنوان کرد: پیروزی انقلاب اسلامی ایران در دوران هشت ساله دفاع مقدس در برابر دشمن متجاوز مصداقی از اقتصاد مقاومتی است.

پورقاسمیان تصریح کرد: کشورهای زیادی از مقاومت ایران اسلامی در ایستادگی در برابر 67 کشور الگوگیری کرده‌اند.

وی در بررسی عوامل مقاومت ایران اسلامی، اضافه کرد: این مهم وابسته به عواملی نظیر جمعیت نیست، بلکه وحشت دشمنان انقلاب اسلامی از مسلمانی و شیعه بودن ملت ایران است.

فرماندار بروجرد با اشاره وجود رهبر فرزانه انقلاب به عنوان ودیعه‌‏ای الهی برای ایران اسلامی و مسلمانان جهان، خاطرنشان کرد: یکی از عوامل هراس دشمنان وجود مبارک امام خامنه‌ای (مدظله العالی) است.

پورقاسمیان با اشاره به ضرورت وجودی اتحاد و هم‌بستگی در دستیابی به موفقیت و حفظ اقتدار، گفت: نباید از این نکته مهم غفلت کرد که در صورتی که پشت سر رهبر خود حرکت کنیم، روز به روز شاهد عزت‌مندی بیش از پیش اسلام و کشور هستیم.

وی با تأکید بر اینکه بخشی و درون سازمانی‌نگری شکست را به دنبال دارد، یادآور شد: زمانی موفقیت کامل به دست آمده و پایدار میماند که وحدت رویه و تعامل به عنوان یک اصل اساسی رعایت شود.

فرماندار بروجرد در پایان با اشاره به ضرورت آمادگی نیروهای نظامی و انتظامی کشور در همه شرایط، اظهار کرد: امروزه به برکت اقتدار و توان بالای نیروهای نظامی و انتظامی کشور ایران از اقتدار بالایی برخوردار است.