جهش تولید | یک‌شنبه، ۹ آذر ۱۳۹۹

نمایشگاه بهاره عرضه مستقیم کالا در بروجرد برگزار می‌شود - نمایش محتوای خبر

 

 

نمایشگاه بهاره عرضه مستقیم کالا در بروجرد برگزار می‌شود

نمایشگاه بهاره عرضه مستقیم کالا در بروجرد برگزار می‌شود

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت بروجرد گفت: نمایشگاه بهاره عرضه مستقیم کالا با ۱۰ تا ۱۵ درصد زیر قیمت بازار در بروجرد برگزار می‌شود.

محمدرضا علویزاده در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در بروجرد با اشاره به اجرای طرح نظارت، بازرسی و تنظیم بازار در ایام منتهی به آخر سال اظهار داشت: طرح ویژه نظارت بر بازار توزیع انواع اقلام مصرفی از 6 اسفندماه آغاز و تا 25 فروردین‌ماه سال آینده  ادامه خواهد داشت.

وی افزود: به منظور تشدید نظارت بر بازار ارائه کالا و خدمات این اداره از ششم اسفندماه با فعالیت در بعدازظهرها به صورت کشیک آماده دریافت انتقادات و شکایات مردمی جهت نظارت بر بازار است و در ایام تعطیل نیز به همین شکل کارکنان به صورت نوبتی در برای اعمال نظارت در محل اداره حضور خواهند داشت.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت بروجرد از عرضه مستقیم کالا با 10 تا 15 درصد زیر قیمت بازار در نمایشگاه بهاره بروجرد خبر داد و گفت: این نمایشگاه از نوزدهم تا بیست و هشتم اسفندماه جاری برگزار می‌شود که اقلام تخصیص داده‌شده به عنوان تنظیم بازار نیز در این نمایشگاه توزیع خواهد شد.

وی با اشاره به توزیع میوه شب عید در موعد مقرر خاطرنشان کرد: گشت‌های ویژه تنظیم بازار با همکاری تعزیرات حکومتی، دامپزشکی وادارات مرتبط  به منظور اعمال نظارت بر بازار توزیع انواع کالا و خدمات اجرا می‌شود.

علوی زاده از برگزاری نمایشگاه فرش در سایت نمایشگاهی تروکا این شهرستان خبر داد و بیان کرد: این نمایشگاه از دوم تا بیست و ششم اسفندماه جاری با حضور شرکت‌های معتبر به عرضه انواع فرش و گلیم می‌پردازد.

وی برگزاری نمایشگاه خانه مدرن را از دیگر برنامه‌های در دست اجرا ذکر کرد و افزود: نمایشگاه کالای ایرانی از نهم تا سیزدهم اسفندماه جاری در سایت نمایشگاهی تروکا بروجرد با حضور شرکت‌های معتبر لوازم خانگی برگزارشده و آماده بازدید علاقه‌مندان است.