جهش تولید | یک‌شنبه، ۲۸ دی ۱۳۹۹

نمایشگاه دستاوردهای اقتصاد مقاومتی در بروجرد راه‌اندازی می‌شود - نمایش محتوای خبر

 

 

نمایشگاه دستاوردهای اقتصاد مقاومتی در بروجرد راه‌اندازی می‌شود

نمایشگاه دستاوردهای اقتصاد مقاومتی در بروجرد راه‌اندازی می‌شود

فرمانده سپاه ناحیه بروجرد گفت: بسیج سازندگی ناحیه مقاومت بروجرد آمادگی کامل در اجرای طرح‌های اقتصاد مقاومتی را دارد و در این راستا نمایشگاه ارائه دستاوردهای اقتصاد مقاومتی در این شهرستان راه‌اندازی می‌شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بروجرد، محمد پاپی‌نژاد در نشست خبری با اصحاب رسانه این شهرستان اظهار داشت: بسیج سازندگی شهرستان بروجرد توانمندی لازم در راستای اجرای پروژه‌های اقتصاد مقاومتی باکیفیت بالا و هزینه‌ای نازل را دارد.

وی به توانمندی سپاه در اجرای پروژه‌های اقتصاد مقاومتی اشاره کرد و افزود: پروژه‌های اجراشده توسط سپاه پاسداران با 50 درصد صرفه‌جویی اقتصادی و باکیفیتی بسیار بیشتر از بخش خصوصی اجرا می‌شود.

فرمانده سپاه ناحیه بروجرد با اشاره به برخی پروژه‌های اجرا شده در این شهرستان، عنوان کرد: بسیج سازندگی در کمترین زمان ممکن توانست استخر ورزشی را با تمامی امکانات مدرن روز دنیا در فضایی منحصر به‌ فرد با طراحی مهندسان خود با صرف کمترین اعتبار به بهره‌برداری برساند در حالی‌که پروژه‌های مشابه با چندین برابر اعتبار و زمان طولانی توسط نهادهای مختلف هنوز هم در دست اجرا هستند.

وی با اشاره به اجرای طرح‌های مقاومتی در این شهرستان بیان کرد: احداث چندین سوله ورزشی، زمین چمن، استخر و بنگاه‌های زودبازده همچون پروژه پرورش ماهی و مرغ، زنبورداری و پرورش تخم بلدرچین به‌منظور عرضه در بازارهای هدف از جمله طرح‌هایی هستند که با حمایت بسیج در این شهرستان اجرایی شده است.

پاپی‌نژاد خاطر نشان کرد: این محصولات همگی به دست توانمند جوانان غیرتمند و با حمایت بسیج به مرحله اجرا رسیده است و نشان‌دهنده توانمندی‌های این بخش در شهرستان بروجرد است.

وی از برپایی نمایشگاه ارائه دستاوردهای اقتصاد مقاومتی در این شهرستان در هفته دفاع مقدس خبر داد و گفت: در این نمایشگاه دستاوردهای تولیدکنندگان در عرصه اقتصاد مقاومتی در کارگاه‌های زودبازده در معرض دید و فروش بازدیدکنندگان از دوم مهرماه به مدت 7 تا 15 روز قرار می‌گیرد.

فرمانده سپاه ناحیه بروجرد از بهره‌برداری بیش از 100 کارگاه اقتصاد مقاومتی در این شهرستان خبر داد و افزود: به‌منظور راه‌اندازی این کارگاه‌ها بر اساس کار انجام‌شده تولیدی تسهیلاتی از پنج تا 25 میلیون تومان به صاحبان آن‌ها به‌عنوان کمک‌های حمایتی توسط بسیج ناحیه بروجرد پرداخت‌شده است.

وی با گرامیداشت هفته دفاع مقدس عنوان کرد: بسیج ناحیه مقاومت شهرستان بروجرد در هفته دفاع مقدس همچون سال‌های گذشته امسال نیز با بیش از 100 برنامه متنوع در حوزه‌های مختلف یاد و خاطر این هفته را گرامی می‌دارد.

پاپی‌نژاد خاطرنشان کرد: دیدار با امام‌جمعه و تجدید میثاق با آرمان‌های امام راحل و رهبر معظم انقلاب، شرکت در نماز عبادی سیاسی جمعه، برگزاری رژه نیروهای انتظامی و نظامی با شرکت یگان‌های مختلف، برگزاری شب‌شعر و خاطره دفاع مقدس، غبارروبی و عطرافشانی قبور مطهر شهدا، برگزاری همایش بزرگ پیاده‌روی خانوادگی و اهدا هدایای ویژه به شرکت‌کنندگان در این همایش، سرکشی به خانواده‌های شهدا و ایثارگران و جانبازان و برگزاری صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی ازجمله مهم‌ترین برنامه‌های در نظر گرفته‌شده به‌منظور گرامیداشت این ایام است.