جهش تولید | سه‌شنبه، ۷ بهمن ۱۳۹۹

نمایشگاه عکس دفاع مقدس در بروجرد گشایش یافت - نمایش محتوای خبر

 

 

نمایشگاه عکس دفاع مقدس در بروجرد گشایش یافت

نمایشگاه عکس دفاع مقدس در بروجرد گشایش یافت

شهردار بروجرد گفت: نمایشگاه عکس‌های کمتر دیده شده و نادر شهدای دفاع مقدس در شهرداری بروجرد برپا شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بروجرد، منوچهر یوسفی عصر روز سه شنبه در نخستین یادواره شهدای شهرداری این شهرستان اظهار داشت: نخستین یادواره شهدای شهرداری بروجرد و نمایشگاه عکس دوران 8 ساله دفاع مقدس در شهرداری این شهرستان در هفته دفاع مقدس در حال برگزاری است.

وی با اشاره به شهادت بیش از شش نفر از کارکنان این نهاد خدمتگزار در جبهه‌های نبرد حق علیه باطل، افزود: هم اینک نزدیک به 100 نفر از فرزندان شهدا، جانبازان و ایثارگران در مجموعه شهرداری بروجرد مشغول به فعالیت هستند.

شهردار بروجرد با اشاره به برگزاری نمایشگاه عکس دفاع مقدس در شهرداری این شهرستان بیان کرد: در این نمایشگاه تصاویری از شهدای خانواده شهرداری و شهدای شهرستان بروجرد، شهدای هسته‌ای، دستاوردهای انقلاب، بازگشت آزادگان به میهن و بمباران‌های موشکی جمع‌آوری شده و در سالن اجتماعات شهرداری بروجرد آماده بازدید عموم علاقمندان است.

وی با اشاره به تلاش‌های شهرداری بروجرد در راستای اعتلای فرهنگ مقاومت و ایثار در جامعه، تصریح کرد: شهرداری بروجرد به عنوان نهادی خدمتگزار در جامعه می‌کوشد در کنار فعالیت‌های عمرانی خود در سطح شهر، برنامه‌ریزی دقیق و منسجمی در راستای فرهنگ‌سازی ارزش‌های دفاع مقدس داشته باشد.

یوسفی بیان کرد: این نمایشگاه تا پایان هفته دفاع مقدس آماده بازدید عموم علاقمندان است.