جهش تولید | دوشنبه، ۵ خرداد ۱۳۹۹

نمایشگاه پوستر با موضوع دفاع مقدس در استان لرستان بر پا می‌شود - نمایش محتوای خبر

 

 

نمایشگاه پوستر با موضوع دفاع مقدس در استان لرستان بر پا می‌شود

نمایشگاه پوستر با موضوع دفاع مقدس در استان لرستان بر پا می‌شود

معاون بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان لرستان گفت: نمایشگاه پوستر با موضوع دفاع مقدس 26 آبان ماه در استان لرستان برپا می‌شود.

مرتضی یوسفیان در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در خرم‌آباد، با بیان اینکه به مناسبت سالروز آزادسازی سوسنگرد برنامه‌هایی از طرف بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان برگزار می‌شود، اظهار داشت: نمایش مستند پژوهشی به نام "تا فردا" توسط شبکه افلاک از جمله برنامه‌های بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس است.

وی با اشاره به اینکه تحقیق و پژوهش این فیلم مستند را واحد پژوهش بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس برعهده‌گرفته ‌است، افزود:  این مستند خاطرات رزمندگان لرستانی که در آزادسازی سوسنگرد حضور داشته‌اند را در قالب مستند پژوهشی به نمایش می‌گذارد.

معاون سینمایی و هنرهای نمایشی بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس لرستان، عنوان کرد: کارگردان این مستند محسن مرادی و تهیه‌کننده آن بنیاد حفظ آثار و ارزش‌های دفاع مقدس است.

وی بیان کرد: بنا است این مستند 18 دقیقه‌ای، 26 آبان ماه به مناسبت آزادسازی سوسنگرد در صدا و سیمای مرکز لرستان پخش شود.

یوسفیان بابیان اینکه نمایشگاه پوستر نیز 26 آبان ماه در استان برپا می‌شود، تصریح کرد: فراخوان این نمایشگاه مردادماه به 10 گرافیست که با بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس همکاری دارند، داده‌ شد که از سوی این افراد 35 اثر با موضوعات دفاع مقدس، آزادسازی سوسنگرد، جانبازان و آزادگان به چاپ رسیده تا در این نمایشگاه به نمایش گذاشته شود.

وی خاطرنشان کرد: این نمایشگاه 30 آبان ماه در نگارخانه مجتمع فرهنگی هنری ارشاد به مدت یک هفته در نوبت صبح و عصر برای بازدید عموم برپا است.