سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۲۲ فروردین ۱۴۰۰

نمایش پنج فیلم در روز دوم جشنواره سراسری رضوی در خرم آباد - نمایش محتوای خبر

 

 

نمایش پنج فیلم در روز دوم جشنواره سراسری رضوی در خرم آباد

نمایش پنج فیلم در روز دوم جشنواره سراسری رضوی در خرم آباد

در روز دوم اکران هشتمین جشنواره سراسری تولیدات تلویزیونی رضوی در خرم آباد پنج فیلم به نمایش گذاشته می شود.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان گفت: فیلم های تبسم گرگ، آنگاه خورشید خاموش می شود، آخرین خواب بارانی، صدای پای آب و بهمنشیر امروز در هشتمین جشنواره سراسری تولیدات تلویزیونی رضوی در خرم آباد به نمایش گذاشته می شود.

حجت الاسلام حمیدرضا حنان افزود: دیروز فیلم های صابر، ژوان، بیت هشتم، چتری برای باران و سفر، در روز نخست جشنواره اکران شدند.

وی گفت: بیت هشتم به کارگردانی حمید رضا عطارزاده، صدای پای آب به کارگردانی محمد حمزه ای، چتری برای باران به کارگردانی سالار حیدر نژاد، سفر به کارگردانی روح الله فخرو، تبسم گرگ به کارگردانی جواد علیزاده، ژوان به کارگردانی حسن نجفی از فیلم های راه یافته به بخش مسابقه هستند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان افزود: همچنین صابر به کارگردانی جهانبخش سلطانی، آخرین خواب بارانی به کارگردانی ابوالفضل عطار، آنگاه خورشید خاموش می شود به کارگردانی سید محمد سیف زاده و بهمنشیر به کارگردانی حمید رضا لوافی ازدیگرفیلمهای منتخب جشنواره هستند که به نمایش گذاشته خواهند شد.

حجت الاسلام حمید رضا حنان افزود: از مجموع20 اثر ارسالی به جشنواره، 10 تله فیلم به بخش پایانی راه یافته اند که از دیروز به مدت 3 روز در قالب هشتمین جشنواره تولیدات تلویزیونی رضوی به رقابت می پردازند.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان گفت: جمال شورجه، سید رحیم حسینی و شهرام نجاریان وظیفه داوری آثار راه یافته به جشنواره را بر عهده دارند.