رونق تولید ملی | دوشنبه، ۶ خرداد ۱۳۹۸

نماینده ولی فقیه در سپاه از مرکز آموزش تداوم سپاه لرستان بازدید کرد - نمایش محتوای خبر

 

 

نماینده ولی فقیه در سپاه از مرکز آموزش تداوم سپاه لرستان بازدید کرد

نماینده ولی فقیه در سپاه از مرکز آموزش تداوم سپاه لرستان بازدید کرد

حجت الاسلام والمسلمین علی سعیدی نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی عصر روز یکشنبه در سفر به استان لرستان از مرکز تداوم آموزش عقیدتی سیاسی سپاه لرستان در شهر خرم‌آباد بازدید کرد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از خرم‌آباد، حجت‌الاسلام والمسلمین علی سعیدی نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در سفر به استان لرستان از مرکز تداوم آموزش عقیدتی سیاسی سپاه لرستان در شهر خرم‌آباد بازدید کرد.

حجت‌الاسلام علی‌رضا کرمی نماینده ولی فقیه در سپاه لرستان در حاشیه افتتاح این مرکز در گفت‌و‌گو با خبرنگار تسنیم اظهار داشت: چند سال قبل این مرکز توسط حجت الاسلام سعیدی کلنگ زده شده و توسط جانشین ایشان افتتاح شده بود و بازدید امروز ایشان نیز در همین راستا بوده است.

وی با اشاره به میزان هزینه این طرح افزود: این مرکز یک ظرفیت خوب برای سپاه لرستان است و نزدیک به یک میلیارد و 700 میلیون تومان برای آن هزینه شده است.

نماینده ولی فقیه در سپاه لرستان در مورد برنامه‌های محتوایی مرکز تداوم سپاه لرستان عنوان کرد: دوره‌های آموزشی و عقیدتی پاسدار و بسیجی، کلاس‌های آموزش قرآن و دارالقرآن بسیج از عمده فعالیت‌های این مرکز است.

کرمی بیان کرد: برنامه هفتگی این مرکز به‌عنوان آموزش تربیت و تعالی دوره کادر سپاه نام دارد و قرار است که یک شاخه از دانشگاه شهید محلاتی به آن نیز واگذار شود و به‌طور کلی یک مرکز نادر در کل کشور است که کمتر استانی در کشور دارای چنین مرکزی است.

حجت‌الاسلام والمسلمین علی سعیدی نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران صبح امروز در سفری یک‌روزه به استان لرستان و در برنامه نخست خود از انتشارات «ستارگان آسمان» در خرم‌آباد بازدید کرد و در دو جلسه یکی در جمع فرماندهان و پرسنل سپاه پاسداران استان لرستان و دیگری در همایش طلایه داران تبلیغ به ایراد سخنرانی پرداخت.