نمای افلاک

برنامه نمای افلاک از تولیدات سیمای مرکز لرستان است که هر روز از ساعت 08:30 به مدت 90 دقیقه از شبکه افلاک تولید و پخش می شود.

آیتم های این برنامه: 1. کلیپ (موسیقی، تصویر): که از ترانه ها و آهنگهای خواننده های محلی با تصویرهایی از مناطق دیدنی و طبیعت زیبای استان کلیپ هایی زیبا آماده می شود.

2. اقلیم ایران: در این آیتم به معرفی یکی از مکان های دیدنی استان لرستان و یا اینکه یکی از مکان ها و مناطق دیدنی شهرهای دیگر ایران می پردازد.

3. مستندهای تولیدی مرکز: در این آیتم به معرفی و پخش بخش هایی از مستندهای تولیدی صدا و سیمای مرکز پرداخته می شود.

4. مستندهای لرستان: این آیتم به مستندهایی در تایم 10 دقیقه ای می پردازد که یک نقطه دیدنی از استان را به صورت مستند نمایش می دهد.

5. تیزرهای برنامه های تولیدی در فواصل آیتم ها: به معرفی و زمان پخش برنامه های تولیدی که قرار است از شبکه افلاک پخش شوند می پردازد.

6. وصف معشوق: در این آیتم که ابتدا مجری (گوینده) چند بیت از شعر را که به صورت محلی است می خواند و بعد از او خواننده را با خواندن شعر نشان می دهد که به صورت محلی است.

7. پیک های آشنا: آیتم هایی 3 دقیقه ای که با موضوع صنایع دستی و هنرمندانی که به صنایع دستی استان و سایر استانها می پردازد.

8. بازیهای محلی استان: به معرفی بازیهای محلی هر کدام از مناطق استان می پردازد که گروهی از مردم آن منطقه بازی را اجرا می کنند.

9. آشپزی (غذای محلی): به معرفی غذاهای محلی استان لرستان پرداخته می شود که در آن زمان چه نوع غذاهایی پخت و آماده می شدند.

Loading the player...
سال تولید: 1394/07/01
عوامل تولید:

عوامل برنامه عبارتند از:

تهیه کننده: فرهاد حاصلی

نویسنده: فرهاد حاصلی

کارگردان: فرهاد حاصلی

تدوینگر: فرهاد حاصلی

تصویربردار: فرهاد حاصلی

صدابردار: فرهاد حاصلی