جهش تولید | چهارشنبه، ۷ آبان ۱۳۹۹

نمی خواهیم دوباره تحریم شویم - نمایش محتوای خبر

 

 

نمی خواهیم دوباره تحریم شویم

??روحانی نامزد دوازدهمين دوره انتخابات رياست جمهوري در زنجان : نمی توانیم بعد از این همه تجربه به 4 سال قبل برگردیم،به عقب بر نمی گردیم.

??روز جمعه روز حضور و مشارکت است و برای یک تصمیم بزرگ ملی در این هفته آماده شویم.

??تصمیم گرفته ایم مسیر پیشرفت و تعالی را ادامه دهیم، ما نمی خواهیم درب بانک ها را ببندید و درب صرافی ها را باز کنید.

?? می خواهیم بر روی کشتی هایمان پرچم ایران باشد نه پرچم یک جزیره کوچک، ما نمی خواهیم پتروشیمی تولید کنیم و اجازه صادرات نداشته باشیم . ما می خواهیم بازار دنیا را تصرف کنیم.

??مردم ایران مردم خشونت و افراط نیستند ، مردم ایران مردم صلح و برادری و همزیستی مسالمت آمیزند .

??4 سال به روحانی توهین کردید، اشکالی ندارد. چرا به معلمان کشور توهین می کنید؟ چرا به دروغ می گویید در مدارس ما ضد عفت و حجاب به بچه ها درس می دهند؟ شرم کجا رفت؟ خجالت کجا رفت؟ چرا به روستاها می روید و به روستاییان شریف ما می گویید به روحانی رای ندهید چون یارانه شما قطع می شود؟ چرا دروغ می گویید؟

??همه دنیا که همین سه چهار روز نیست ،اخلاق کجا رفت؟ صداقت کجا رفت؟ مگر رهبر معظم انقلاب نفرمود مرّ قانون؟ قانون کجا رفت؟ مگر رهبر معظم انقلاب نفرمود حق الناس؟ حق الناس کجا رفت؟

??صاحب این کشور ملت ایران است. با رای مردم ایران، تمام مسئولین کشور مشروعیت پیدا می کنند ، به جوانان ما اعتماد کنید.

??جوانان عزیز، زنان و مردان، راه چاره و گشایش برای رسیدن به قله آن است که جمعه همه پای صندوق آرا برویم.

??می گویند می خواهیم برای جوانان اشتغال درست کنیم، شما 8 سال کشور دستتان بود، همانها هم امروز دورتان هستند. در آن 8 سال چند شغل درست کردید؟ در آن 8 سال اشتغال 860هزار خانم را از بین بردید .

??قبول دارم قدرت ما از اقتصاد ماست، از سیاست ماست، از نیروهای مسلح ماست،اما قدرت واقعی برای جوانان عزیز است. اگر دشمنان ما می ترسند، از این جوانها می ترسند .

??آنهایی که می خواهند قدرت در انحصار یک گروه خاص باشد، ما می گوییم که قدرت ایران تعلق به همه ملت ایران دارد. ما حصر قدرت را در کشور نمی پذیریم ، ما حصر ایران را نمی پذیریم. ما تحریم ایران را نمی پذیریم،ما پای صندوق می رویم تا حصر را بشکنیم.