سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۲۳ فروردین ۱۴۰۰

نود درصد پروژه‌های اقتصاد مقاومتی پلدختر اجرا شد - نمایش محتوای خبر

 

 

نود درصد پروژه‌های اقتصاد مقاومتی پلدختر اجرا شد

نود درصد پروژه‌های اقتصاد مقاومتی پلدختر اجرا شد

فرماندار پلدختر گفت: ۴۵ پروژه اقتصاد مقاومتی در پلدختر تعریف شده که در طول یکسال بالای ۹۰ درصد آن تحقق پیدا کرده است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از پلدختر، نعمت اله دستیاری روز چهار شنبه در مراسم کلنگ‌زنی گاز رسانی به 32 روستای بخش معمولان که در روستای برگلان سوخته معمولان برگزار شد اظهار داشت: باید در یک فضایی وحدت بخش و توام با دوستی قدردان نظام اسلامی باشیم.

فرماندار پلدختر به عناصر موثر در پیروزی انقلاب اسلامی اشاره و افزود: رهبری امام خمینی(ره)، اسلامی بودن نظام و وحدت و توجه به مردم از جمله عوامل پیروزی انقلاب است.

وی عنوان کرد: اگر همه این عوامل در کنار هم نبودند قطعاً این انقلاب به پیروزی نمی‌رسید؛ امام به دنبال استقلال عزت و دین مردم بود و مردم هم با تمام وجود هدایت‌های امام را پذیرفتند چون حرکت امام خمینی (ره) خدایی بود و اتکاء به خداوند داشت بر همین اساس مردم می‌دانستند که این انقلاب برگرفته از اصول اسلام است و امام را در سخت‌ترین شرایط تنها نگذاشتند.

وی خاطر نشان کرد: حفقظ نظام از پیروزی آن واجب‌تر و مهمتر است همه ما باید در این راه تلاش کنیم.

فرماندار پلدختر گفت: اگر نظام ما مبتنی بر ولایت فقیه نبود قطعا شکست می‌خورد؛ سکان نظام را شخصی فرزانه به دست گرفته که نظام را در خاورمیانه پرتلاطم هدایت می‌کند به طوری که کشور ایران لنگرگاه امنیت در دنیا شده است.

وی به رمز پیروزی و امنیت ایران در خاورمیانه اشاره و اظهار داشت: رهبری مقام معظم رهبری و حمایت‌های مردم از نظام سبب شده است ایران به عنوان لنگرگاه امنیت خودش را ثابت کند.

دستیاری به خدمات دولت در استان لرستان و شهر پلدختر اشاره و عنوان کرد: 45 پروژه اقتصاد مقاومتی در پلدختر تعریف شده که در طول یکسال بالای 90 درصد آن تحقق پیدا کرده است.

وی افزود: آبرسانی به روستاهای سرنجه زیودار، استخرشنای پلدختر، چهار خطه‌ها از خدمت دولت تدبیر و امید است؛ برای دشت جایدر 11 میلیارد تومان اختصاص داده‌ایم و پیمانکار آن در حال کار است و با وجود تحریم‌ها، تهدیدها و کارشکنی‌ها و چهار گوشه استان لرستان به کارگاه سازندگی تبدیل شده است.

فرماندار پلدختر به پل عابر پیاده روستای زیودار اشاره و گفت: این طرح در حال انجام است و سازه فلزی آن در روستا مستقر شده است.

دستیاری به انتخابات شورای شهر و ریاست جمهوری اشاره کرد و گفت: باید در فضای برادرانه و وحدت بخش به سمت انتخابات برویم و بدانیم که نیاز امروز ما بحث سیاسی نیست بحث اشتغال و حل مشکل روستاییان است.

دستیاری اظهار داشت: اقتصاد مقاومتی تنها راه پویایی ایجاد اشتغال و امید به مردم است و با اقتصاد مقاومتی تکیه بر خود کفایی درونی داشته باشیم؛ در پلدختر 269 روستا وجود دارد که 68 روستا گازرسانی شده که 51 روستا در دولت تدبیر و امید بوده است.