جهش تولید | شنبه، ۲۷ دی ۱۳۹۹

نیروی انتظامی با عوامل ناامنی در بروجرد برخورد کند - نمایش محتوای خبر

 

 

نیروی انتظامی با عوامل ناامنی در بروجرد برخورد کند

نیروی انتظامی با عوامل ناامنی در بروجرد برخورد کند

امام‌جمعه بروجرد گفت: برخورد قاطع با عوامل ناامنی مهم‌ترین مطالبه مردم از نیروی انتظامی است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بروجرد، حجت‌الاسلام‌والمسلمین حسن ترابی در دیدار با نیروهای مسلح این شهرستان با گرامیداشت هفته نیروی انتظامی اظهار داشت: این هفته فرصتی مغتنم برای تقدیر از عملکرد شایسته نیروی انتظامی و خدمات ارزشمند آن در برقراری نظم و امنیت حاکم بر کشور است.

وی با بیان اینکه نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران یک مجموعه با خدمات فراوان و متنوع است، افزود: این نیرو از مرزهای کشور تا راهنمایی و رانندگی، مقابله با جرائم مشهود و رسیدگی به بسیاری از امور اجرایی دستگاه قضایی را بر عهده دارد واصلی‌ترین ضابط قضا در کشور محسوب می‌شود.

امام‌جمعه بروجرد با اشاره به اهمیت گستردگی و تنوع وظایف این نیروی کلیدی در کشور عنوان کرد: می‌توان گفت همه اقشار مختلف مردم در عرصه‌های فرهنگی، اجتماعی، سیاسی و اقتصادی با این نیرو سروکار دارند و یک سازمان چند بعدی است که کار آن از جهات مختلف در جامعه تأثیرگذار است.

وی بابیان اینکه نیروی انتظامی یک سازمان در حاشیه نیست، تصریح کرد: در سال‌های اخیر نیروی انتظامی در مسیر تعالی و تکامل قرار گرفته و روزبه‌روز بر توانمندی و کارآمدی آن افزوده می‌شود به‌گونه‌ای که آمارهای موجود در کشور نشان‌دهنده موفقیت پلیس در عمل به وظایف سازمانی خود است.

ترابی با تأکید بر لزوم همکاری همه نهادها و دستگاه‌های مختلف با نیروی انتظامی بیان کرد: اگر این نیرو بخواهد در انجام وظایف سازمانی خود ازجمله برقراری و حفظ امنیت و ایجاد آرامش موفق باشد باید دیگر نهادها نیز در این هدف با این نیرو همکاری و تعامل داشته باشند چراکه نیروی انتظامی در بسیاری از اقدامات خود با دیگر نهادها شریک است.

وی ایجاد امنیت مطلوب در کشور را مهم‌ترین مطالبه مردم از دستگاه نیروی انتظامی برشمرد و افزود: مردم انتظار دارند با عوامل بروز ناامنی در کشور برخورد محکم صورت پذیرد هرچند که کشور ما درزمینهٔ احساس امنیت در مقایسه با دیگر کشورها از سطح بالاتری برخوردار است و ضریب امنیتی کشور قابل‌مقایسه با دیگر کشورها نیست.