رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۲۹ بهمن ۱۳۹۸

نیروی انتظامی پرچم‌دار امنیت است - نمایش محتوای خبر

 

 

نیروی انتظامی پرچم‌دار امنیت است

نیروی انتظامی پرچم‌دار امنیت است

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان پلدختر با بیان اینکه نیروی انتظامی پرچم‌دار امنیت است، افزود: از نظرات آحاد مردم در تامین امنیت استفاده می‌کنیم و امیدواریم با هم‌فکری امنیت را به بهترین نحو در شهرستان تامین کنیم.

به گزارش خبرگزاری فارس از پلدختر، صفر عبدالوند شامگاه چهارشنبه در جلسه شورای فرهنگ عمومی با موضوع محوریت نقش رسانه‌ها در امنیت جامعه عنوان داشت: امنیت امانت الهی است و باید در راستای حفظ آن کوشا باشیم.

وی با بیان اینکه نیروی انتظامی پرچم‌دار امنیت است، افزود: از نظرات آحاد مردم در تامین امنیت استفاده می‌کنیم و امیدواریم با هم‌فکری امنیت را به بهترین نحو در شهرستان تامین کنیم.

فرمانده انتظامی پلدختر گفت: رسانه‌ها پل ارتباطی بین مردم و مسئولان هستند و باید طوری حرکت کنند با انعکاس درست اخبار در راستای ایجاد امنیت روانی تلاش شود.

وی افزود: تامین امنیت در دو حوزه سخت‌افزاری و نرم‌افزاری صورت می‌گیرد که در حوزه سخت‌افزاری نیروی انتظامی و در حوزه نرم‌افزاری رسانه‌ها نقشی محوری دارند.

این مسئول بر فرهنگ‌سازی در ایجاد امنیت انتخابات تاکید کرد و گفت: باید طوری برخورد شود تا شهرستان پلدختر به عنوان شهرستان فرهنگی و آرام ارزیابی شود و در این بین نقش رسانه‌ها نقشی کلیدی است.