هادی امیدی نسب

هادی امیدی نسب متولد پنجم اردیبهشت سال یک هزار و سیصد و شست و پنج از شهرستان خرم آباد است که مدرک کارشناسی مهندسی مکانیک با گرایش ساخت و تولید دارد و در حال حاضر در شرکت پتروشیمی لرستان مشغول به خدمت است. امیدی نسب عنوان های مختلفی را کسب کرده است از جمله نشان لیاقت در سازمان مالکیت فکری سازمان ملل متحد، مدال طلای مسابقات جهانی اختراعات سوریه، مدال نخبگی المپیاد جهانی اختراعات، مجارستان، مدال طلا و برنز مسابقات بین المللی اختراعات کره جنوبی، مدال طلا و نقره المپیاد اختراعات دانشگاه های کشور و مخترع برتر غرب کشور در گروه جوان، رتبه سوم جشنواره جوان ایرانی و ....

اختراعات وی شامل دستگاه شبیه ساز حرکتی با مکانیزم پیچی و دستگاه تولید کننده برق از باران، دستگاه پایش کننده خورشید بدون استفاده از سنسور، کلاه ایمنی با قابلیت خنک کنندگی، اختراع دستگاه شبیه ساز با نانو ربات کربنی می باشد.

جواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ
با سلام با تشکر از سایت شبکه افلاک، بنده همکار... بهرام ۱۳۹۵/۰۵/۱۳ ۱۸:۱۳

بهرام
با سلام
با تشکر از سایت شبکه افلاک، بنده همکار اقای امیدی نسب هستم و به ایشون افتخار میکنم و بنظرم اطلاعات رو لطفا به روز رسانی کنید.ضمنا فایل ویدوئی پخش نمیشه و درستش کنید.و در پایان تشکر میکنم بخاطر معرفی این مشاهیر لرستانی که باعث افتخار آفرینی برای میهن میشن.
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۵/۰۵/۱۳ ۱۸:۱۳