جهش تولید | دوشنبه، ۱۱ اسفند ۱۳۹۹

هدایای رهبری بین ۳۷۵۵ دانش‌آموز لرستانی توزیع می‌شود - نمایش محتوای خبر

 

 

هدایای رهبری بین ۳۷۵۵ دانش‌آموز لرستانی توزیع می‌شود

هدایای رهبری بین ۳۷۵۵ دانش‌آموز لرستانی توزیع می‌شود

هدایای ویژه رهبری بین ۳ هزار و ۷۷۵ دانش‌آموز مناطق محروم زاغه و بیرانشهر در استان لرستان توزیع می‌شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از خرم‌آباد،به نقل از روابط عمومی آموزش و پرورش استان لرستان، فرهاد گلشن‌پور نماینده بنیاد علوی در دیدار با مدیرکل آموزش‌وپرورش لرستان، اظهارداشت: هدایای مقام معظم رهبری بین سه هزار و 775 دانش‌آموز دوره ابتدایی و دوره اول متوسطه مناطق محروم زاغه و بیرانشهر توزیع می‌شود.

وی با بیان اینکه  88هزار و 142 دانش‌آموز لرستانی از سال 85 تا 93  تحت پوشش بنیاد علوی قرار گرفته‌اند، عنوان کرد: بنیاد علوی با همکاری و مساعدت آموزش‌وپرورش تلاش می‌کند تا  دانش‌آموزان مناطق محروم از حمایت‌های مادی و معنوی مقام معظم رهبری برخوردار شوند.

نماینده بنیاد علوی به توزیع هدایای رهبری بین دانش‌آموزان مناطق محروم پلدختر و معمولان در سال گذشته اشاره کرد و گفت: بیش از هشت هزار بسته آموزشی و البسه بین دانش‌آموزان محروم این مناطق توزیع‌شده است.

وی اردوی سیاحتی لواسانات را از جمله برنامه‌های دیگر این بنیاد در فصل تابستان برشمرد و خاطر نشان کرد: در این اردو ضمن تدارک برنامه‌های اردویی دوره‌های آموزشی ویژه برای دانش‌آموزان در نظر گرفته می‌شود.

گودرز کریمی‌فر مدیرکل آموزش‌ و پرورش لرستان خدمت به دانش‌آموزان مناطق محروم را با انگیزه الهی و معنوی  ماندگار خواند و گفت : کار بنیاد علوی در حمایت مادی و معنوی از دانش‌آموزان نیازمند کاری خداپسندانه و ارزشمند است.

وی تلاش برای بهره‌مندی دانش‌آموزان مناطق محروم از امکانات مناسب آموزشی و رفاهی را عین عدالت نامید و اظهارداشت: توسعه عدالت آموزشی یکی از اولویت‌های آموزش‌ و پرورش است.

مدیرکل آموزش‌ و پرورش لرستان افزود: استعدادیابی و پرورش استعدادهای دانش‌آموزان هم از رویکردهای مهم تعلیم و تربیت است که توسعه و بسط آن در مناطق محروم می‌تواند در بالندگی و توسعه تعلیم و تربیت تأثیرگذار باشد.

کریمی‌فر به توجه و اهتمام به مناطق محروم و صعب‌العبور اشاره کرد و گفت: هلی‌برد مدارس پیش‌ساخته در مناطق صعب‌العبور و هوشمندسازی مدارس مناطق محروم با جدیت دنبال می‌شود.