رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۲۵ تیر ۱۳۹۸

هدف‌گذاری برای کاهش ۱۰درصدی تلفات در طرح نوروزی لرستان - نمایش محتوای خبر

 

 

هدف‌گذاری برای کاهش ۱۰درصدی تلفات در طرح نوروزی لرستان

هدف‌گذاری برای کاهش ۱۰درصدی تلفات در طرح نوروزی لرستان

استاندار لرستان گفت: هدف گذاری طرح نوروزی سال ۹۵، کاهش ۱۰ درصدی تلفات جانی نسبت به سال گذشته است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از خرم‌آباد، هوشنگ بازوند شامگاه چهارشنبه در حاشیه جلسه کارگروه ایمنی حمل و نقل و سوانح رانندگی استان که در سالن جلسات استانداری لرستان برگزار شد، در جمع خبرنگاران اظهار داشت: هدف‌گذاری طرح نوروزی سال 95، کاهش 10 درصدی تلفات جانی نسبت به سال گذشته است.

وی افزود: از تاریخ 25 اسفند امسال تا 15 فروردین 95، محورهای اصلی استان لرستان تحت کنترل دوربین قرار می‌گیرد و بیش از 15 دستگاه خودرو، جهت کنترل نامحسوس در نظر گرفته شده است.

استاندار لرستان با بیان اینکه تابلوهای هشداردهنده و آگاهی‌دهنده در سطح جاده‌ها نصب می‌شوند، عنوان کرد: بنا شده که راه و شهرسازی لرستان، در بحث تقویت ایمنی راه‌ها و ایجاد گارددیل در مسیر جاده‌های جاذبه‌های گردشگری استان اقدام کند.

وی با اشاره به لزوم حضور پررنگ و بیش از پیش پلیس در محورهای استان، خاطرنشان کرد: محورهای پرحادثه استان شناسایی می‌شود و تمهیداتی نیز برای کنترل تصادفات اندیشیده می‌شود.

بازوند تصریح کرد: براساس مصوبه جلسه چنانچه راننده‌ای در محورهای لرستان مرتکب تخلفی حادثه‌ساز شود، خودروی وی متوقف شده و تا پایان تعطیلات در پارکینگ نگه داشته می‌شود و این مصوبه در ورودی‌های شهر اطلاع رسانی می‌شود تا امسال شاهد نوروزی شاد با سفری ایمن برای هموطنان باشیم.