جهش تولید | دوشنبه، ۵ خرداد ۱۳۹۹

هدف اصلی در کشف حجاب، ضربه زدن به امنیت اخلاقی و اجتماعی جامعه بود - نمایش محتوای خبر

 

 

هدف اصلی در کشف حجاب، ضربه زدن به امنیت اخلاقی و اجتماعی جامعه بود

هدف اصلی در کشف حجاب، ضربه زدن به امنیت اخلاقی و اجتماعی جامعه بود

نماینده ولی فقیه در استان در خطبه های نمازجمعه خرم آباد، با اشاره به 17 دی، سالروز دستور رضاخان به کشف حجاب، پاکدامنی و عفت را زینت زن خواند و گفت: بی حجابی و بدحجابی ریشه در استعمار دارد و استعمارگران برای رسیدن به اهداف خود، اولین کارشان رواج بی بند و باری است و بر این اساس لازم است که برای حفظ عفت عمومی در جامعه تلاش شود.

حجت الاسلام والمسلمین میرعمادی در ادامه به 19 دی سال 1356 سالروز قیام مردم قم در اعتراض به توهین روزنامه اطلاعات به امام راحل اشاره کرد و گفت: این قیام نقطه عطفی در تاریخ درخشنده انقلاب بود.

امام جمعه خرم آباد در بخش دیگری از سخنان خود با تمجید از تلاش مسئولان در اجرای طرح توسعه فرودگاه خرم آباد گفت: با اجرای این طرح، امکان فرود هواپیماهای پهن پیکر و افزایش پروازهای مختلف به ویژه مشهد مقدس فراهم شده که لازم است در این رابطه مردم خرم آباد نیز استقبال خوبی برای فعال شدن فرودگاه داشته باشند.

حجت الاسلام والمسلمین میرعمادی در پایان به ساخت زائرسرای لرستان در نزدیکی حرم مطهر امام رضا اشاره کرد و گفت: این زائرسرا تنها متعلق به مردم لرستان است که با توجه به زیربنا و ساخت آن در 8 طبقه، انتظار می رود که خیرین و مردم در ساخت آن مشارکت داشته باشند.