رونق تولید ملی | دوشنبه، ۲۸ بهمن ۱۳۹۸

هدف نظام و انقلاب رفاه و آسایش مردم است - نمایش محتوای خبر

 

 

هدف نظام و انقلاب رفاه و آسایش مردم است

هدف نظام و انقلاب رفاه و آسایش مردم است

معاون قضائی قوه‌قضائیه گفت: هدف نظام و انقلاب رفاه و آسایش مردم بوده است.

به گزارش خبرگزاری فارس از کوهدشت، حجتالاسلام والمسلمین پنجعلی حصاری ظهر روز چهارشنبه به نمایندگی از رئیس دستگاه قضا به شهرستان کوهدشت سفر کرد که در این سفر مورد استقبال گرم مردم کوهدشت و دستگاههای دولتی قرار گرفت، وی در جلسه شورای اداری این شهرستان اظهار کرد: قبل از انقلاب اسلامی نظام سلطه حاکم بود، یعنی مردم ایران باید فرمان‌بردار حاکم باشند و مردم محکوم به اطاعت بودند، اما با این موهبت الهی یعنی انقلاب اسلامی که امام بزرگوار با پشتیبانی مردم به وجود آمد، فرماندهی و فرمان‌برداری برداشته شد و امام(ره) فرمودند، من را رهبر و خدمتگذار خود بدانید.

‌حصاری افزود: بالاترین افتخار ما این است که در هر گوشه‌ای از ایران عزیز باشیم، باید خدمت‌گذار صادقی برای نظام و مردم باشیم، تا بتوانیم مردم را از نظام راضی نگه داریم، بنابراین هر شخصی در هر موقعیتی باید خدمت‌گذار مردم باشد، زیرا آنها ولی‌نعمت ما هستند.

وی عنوان کرد: ما کارکنان نظام کارگر مردم هستیم و نباید اشتغال ما در دستگاه دولتی باعث شود که به مردم بی‌احترامی کنیم، ما باید مشکلات مردم را که ولی‌نعمت ما هستند،حل کنیم، تا شیرینی این نظام بر آن‌ها مشخص شود، زیرا اگر کوتاهی کنیم، پیش مردم شرمنده می‌شویم.

وی افزود: کار باید برای رضای خدا و احترام و ارزش برای مردم باشد.

معاون قضایی دستگاه قضا افزود: هدف نظام این بود که رفاه کامل مردم را فراهم کند، یکی از برنامه‌های انقلاب این بود که فروش یک روز نفت را به هر استان برای کارهای عمرانی که آن‌ها را توسعه دهند، اختصاص یابد که این کار در سال 58 شروع شد، اما ادامه پیدا نکرد، به هر حال و در هر شرایط تنها هدف نظام و انقلاب رفاه و آسایش مردم بوده است.

لازم به ذکر است، معاون قضایی قوه‌قضائیه در ابتدا سفر خود به کوهدشت به مزار شهدای گمنام شهرستان رفت و به مقام شامخ شهدا ادای احترام کرد، در این مراسم حجت‌الاسلام والمسلمین حصاری ضمن قرائت فاتحه به ارواح پاک این شهیدان گمنام، عطرافشانی و اهدا گل بر مزار آنها را نیز انجام داد.

گفتنی است، جلسه شورای اداری کوهدشت با حضور حجت‌الاسلام والمسلمین حصاری معاون قضایی قوه‌قضائیه، حجت‌الاسلام والمسلمین طهماسبی امام جمعه شهرستان کوهدشت، الهیار ملک‌شاهی نماینده محترم مردم در مجلس و جمعی از مسئولان شهرستانی برگزار شد.