جهش تولید | پنج‌شنبه، ۸ خرداد ۱۳۹۹

هر قرارداد و رابطه ای که سبب نفوذ و سلطه آمریکا بر مسلمانان شود حرام است - نمایش محتوای خبر

 

 

هر قرارداد و رابطه ای که سبب نفوذ و سلطه آمریکا بر مسلمانان شود حرام است

هر قرارداد و رابطه ای که سبب نفوذ و سلطه آمریکا بر مسلمانان شود حرام است

امام جمعه خرم آباد در خطبه های نماز جمعه گفت: بر اساس آیات قرآن هر گونه قرارداد و رابطه با کفار که باعث نفوذ و سطله آنان بر مسلمانان و جوامع اسلامی شود؛ شرعاً حرام است.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، حجت الاسلام و المسلمین میرعمادی افزود: متاسفانه هنوز برخی در داخل کشور مجذوب آمریکا هستند و هر چه رهبری به آنان تذکر می دهد که راه رهایی از فشار اقتصادی و تحریم ها در تکیه بر توان داخلی و اقتصاد مقاومتی است؛ توجهی نمی کنند.

نماینده ولی فقیه در استان لرستان گفت: بسیج تفکر جهادی و انقلابیست و این تفکر در هر کجای دنیا به وجود آید تاثیرگذار و تحول آفرین است؛ چه در عراق به نام حشد الشعبی باشد؛ چه در لبنان به نام حزب الله باشد و چه در یمن و بحرین به نام نیروهای انقلابی و مبارز.

وی افزود: بزرگترین مصیبت امروز جهان اسلام فاصله گرفتن از سنت و سیره پیامبر اعظم است که نتیجه آن ظهور وهابیت و داعش است که به نام اسلام و پیامبر آن، بزرگترین جنایت ها و قتل ها را مرتکب می شوند.

امام جمعه خرم آباد گفت: آل سعود به عنوان بزرگترین انحراف در جامعه اسلامی امروز با حمایت کفار در سرزمین وحی حاکم شده است و شراب می خورد و با نامحرم دست می دهد و دوباره کینه خود را علیه اسلام، با کشتار عزادارن اربعین حسینی در حله عراق به دست فرزند نامشروع خود داعش به نمایش می گذارد.

میرعمادی گفت: نماینده مردم استان لرستان که اخیراً در مجلس شورای اسلامی به خاطر لغو سخنرانی یک نماینده در مشهد موضع گیری کرده؛ چقدر برای رفع مشکلات مردم موضع گیری کرده است؟ ما به نمایندگانی در مجلس نیاز داریم که به جای انحراف از مسائل اصلی و غیر مهم به موضوع گیری در جهت خدمت به مردم اقدام کند.