رونق تولید ملی | یک‌شنبه، ۲۸ مهر ۱۳۹۸

هزینه 9 میلیاردی برای ساماندهی میادین مرکز لرستان - نمایش محتوای خبر

 

 

هزینه 9 میلیاردی برای ساماندهی میادین مرکز لرستان

هزینه 9 میلیاردی برای ساماندهی میادین مرکز لرستان

شهردار خرمآباد از ساماندهی میادین این شهر خبر داد.

یحیی عیدی بیرانوند در گفتوگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه لرستان، با اعلام این خبر گفت: یکی از برنامهها و اولویتهای مهم شهرداری، زیباسازی مکانها و میادین شهری است که به جد دنبال آن هستیم.

وی با بیان اینکه نمای شهر باید زیبا و درخور شان نام خرمآباد باشد، تاکید کرد: همه مردم دوست دارند مرکز استان چهره متفاوتتری نسبت به دیگر شهرها داشته باشد و این وظیفه ما را سنگین می‌‎‎کند.

عیدی بیرانوند در خصوص اینکه چرا اِلمانهای اسلامی و ایرانی در میادین جدید مرکز استان متناسب با نام آنها در نظر گرفته نشده است، تصریح کرد: قطعاً حق با شماست و در این راستا و با درنظر گرفتن اعتباری ویژه تمامی میادین را با این المانها ساماندهی خواهیم کرد.

شهردار مرکز لرستان با بیان اینکه تاکنون بیش از 9 میلیارد ریال برای ساماندهی میادین خرمآباد هزینه شده است، یادآور شد: تمامی این میادین با سبک و معماری اسلامی و ایرانی نوسازی و بهسازی خواهند شد.

وی همچنین درخصوص گلایه برخی افراد نسبت به وضعیت آسفالت نقاطی از مرکز لرستان، گفت: با آسفالتی که خریداری کردهایم بهزودی کار لکهگیری خیابانها و نقاط مدنظر مردم را انجام خواهیم داد.