جهش تولید | چهارشنبه، ۱ بهمن ۱۳۹۹

هشتصد برنامه مختلف گرامیداشت دهه فجر در لرستان برگزار می شود - نمایش محتوای خبر

 

 

هشتصد برنامه مختلف گرامیداشت دهه فجر در لرستان برگزار می شود

هشتصد برنامه مختلف گرامیداشت دهه فجر در لرستان برگزار می شود

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان لرستان گفت: ۸۰۰ برنامه مختلف گرامیداشت دهه فجر در لرستان برگزار می شود.

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام سید لطف الله حیات الغیب صبح دوشنبه در جلسه ستاد دهه فجر استان لرستان اظهار داشت: ایمان به خدا، رهبری امام خمینی (ره)، اتحاد و همبستگی همه اقشار مردم و استقامت و پایداری در راه خدا عوامل پیروزی انقلاب اسلامی ایران بود.

وی، رهبری امام راحل را از عوامل اصلی پیروزی انقلاب اسلامی ایران خواند و افزود: رهبر معظم انقلاب نیز پس از امام خمینی (ره) توانسته است انقلاب را در همه موقعیت های حساس هدایت و رهبری کند.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان لرستان به برنامه های ستاد دهه فجر استان اشاره کرد و بیان داشت: ستاد دهه فجر استان دارای ۲۱ کمیته تخصصی استانی و ۱۷ کمیته تخصصی شهرستانی است که مسئولین کمیته های تخصصی استانی مدیران دستگاه های اجرایی استان و مسئولین کمیته های شهرستانی نیز ائمه جمعه شهرستان ها هستند.

حجت الاسلام حیات الغیب عنوان کرد: تا کنون ۸۰۰ برنامه فرهنگی، هنری، ورزشی، همایش، جشنواره و ... به استان ارسال شده است که در زمان مقرر خود برگزار خواهند شد.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات استان لرستان از فعالیت شهرداری های استان و سپاه پاسداران در ارتباط با برنامه های دهه فجر امسال ابراز رضایت کرد و گفت: از استاندار لرستان تقاضا داریم ستادهای شهرستانی دهه فجر را در ارتباط با برگزاری مراسم دهه فجر یاری کنند.