جهش تولید | یک‌شنبه، ۲۸ دی ۱۳۹۹

هشتصد حافظ قرآن در نیروهای انتظامی خرم‌آباد وجود دارد - نمایش محتوای خبر

 

 

هشتصد حافظ قرآن در نیروهای انتظامی خرم‌آباد وجود دارد

هشتصد حافظ قرآن در نیروهای انتظامی خرم‌آباد وجود دارد

رئیس عقیدتی سیاسی شهرستان خرم‌آباد گفت: در زمینه حفظ قرآن حدود 800 حافظ قرآن در بین نیروها و خانواده‌های آنها وجود دارد.

حجت‌الاسلام یدالله گوهری ظهر امروز در حاشیه نشست با رسانه‌های گروهی لرستان در گفت‌و گو اختصاصی با خبرنگار فارس در خرم‌آباد اظهار کرد: امروز نیز دشمن به دنبال این است، تا با جنگ نرم اعتقادات و ارزش‌های انقلابی ما را از بین ببرد و یکی از رسالت‌های عقیدتی سیاسی در نیروی انتظامی حفظ این ارزش‌ها است و چون شیطان دائم در حال وسوسه است، ما نیز وظیفه داریم، دائم امر به معروف و نهی از منکر انجام دهیم.

رئیس عقیدتی سیاسی خرم‌آباد گفت: امسال به خاطر برنامه‌های دینی و معنوی، آگاهی بخشی‌ها و راهنمای‌های که سازمان عقیدتی سیاسی داشته در کاهش جرائم نیروها در کشور مقام اول را به دست آوردیم.

گوهری یادآور شد: در بحث آموزش رعایت حقوق شهروندی ما در قالب دین تمام کارهایی که پلیس در رعایت حقوق شهروندی باید انجام دهد، را با شکل‌های مختلف و جلسات متعدد به نیروهای پلیس آموزش داده‌ایم.

وی افزود: در زمینه حفظ قرآن حدود 800 حافظ قرآن در بین نیروها و خانواده‌های آنها داشته‌ایم و علاوه بر آن در بحث نهج‌البلاغه نیز کارهای خوبی صورت گرفته است، همچنین روزانه برنامه‌های در بحث احکام داریم که خوشبختانه این برنامه نتیجه خوبی داشته است.