جهش تولید | پنج‌شنبه، ۱۴ فروردین ۱۳۹۹

هشدار استاندار به بانک‌ها/نگه‌داشتن بخشی از تسهیلات بانکی جرم است - نمایش محتوای خبر

 

 

هشدار استاندار به بانک‌ها/نگه‌داشتن بخشی از تسهیلات بانکی جرم است

هشدار استاندار به بانک‌ها/نگه‌داشتن بخشی از تسهیلات بانکی جرم است

استاندار لرستان به بانک های این استان با اشاره به با نگه داشتن بخشی از تسهیلات توسط بانک ها نزد خود گفت: این اقدام خلاف و جرم است.

به گزارش خبرنگار مهر، هوشنگ بازوند سه شنبه در جمع خبرنگاران در سخنانی با اشاره به نگه داشتن بخشی از تسهیلات بانکی توسط بانک های لرستان و پرداخت نکردن آن به متقاضیان اظهار داشت: این اقدام ۱۰۰ درصد خلاف بوده و اگر بانک های مبلغی از تسهیلات را بابت سپرده نگه دارند به طور قطع خلاف و جرم بوده و به طور حتم با این بانک ها برخورد می شود.

وی با بیان اینکه از تسهیلات اصلی تحت هیچ شرایطی بانک ها حق ندارند نگه دارند گفت: اگر رسانه ها موردی در این زمینه شاهد بودند آن را به استانداری اعلام کنند چرا که ما به طور حتم با این بانک ها برخورد می کنیم.

استاندار لرستان بیان داشت: این بانک ها را به ما معرفی کنیم و ما نیز به طور حتم تیم بازرسی به این بانک ها اعزام می کنیم چرا که این موضوع یک تخلف بانکی بوده و بانک مرکزی نیز چند بار این موضوع را به ما اعلام کرده که اگر اینگونه تخلفی مشاهد شد آن را به ما اعلام کنید.

بازوند یادآور شد: حتی اگر بخشی از این تسهیلات به عنوان تضمین از سوی بانک ها برداشته شود باز هم این اقدام تخلف بانکی است.