رونق تولید ملی | یک‌شنبه، ۲۸ مهر ۱۳۹۸

هفت پایگاه اوقات فراغت برای دانش‌آموزان استثنایی در لرستان راه‌اندازی شد - نمایش محتوای خبر

 

 

هفت پایگاه اوقات فراغت برای دانش‌آموزان استثنایی در لرستان راه‌اندازی شد

هفت پایگاه اوقات فراغت برای دانش‌آموزان استثنایی در لرستان راه‌اندازی شد

رئیس آموزش‌وپرورش استثنایی لرستان گفت: هفت پایگاه تابستانی جهت غنی‌سازی اوقات فراغت دانش آموزان استثنایی با نیازهای ویژه در استان لرستان آماده‌شده است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از خرم‌آباد،به نقل از  روابط عمومی آموزش‌وپرورش لرستان امیرحسین برجی رئیس آموزش‌وپرورش استثنایی لرستان در مراسم افتتاح پایگاه شهید نظرزاده شهرستان خرم آباد، پایگاه‌های غنی‌سازی اوقات فراغت تابستانی را فرصت و بستر مناسبی در جهت شکوفایی خلاقیت و استعدادهای دانش آموزان با نیازهای ویژه دانست و اظهار داشت: این پایگاه‌ها می‌توانند سطح دانش و بینش اعتقادی، علمی، اجتماعی و مهارت‌های هنری آنان را ارتقاء بخشد.

وی افزود: امسال هفت پایگاه تابستانی جهت غنی‌سازی اوقات فراغت 250 نفر از دانش آموزان با نیازهای ویژه آماده‌شده است که خدمات آموزشی، هنری، فرهنگی و ورزشی را توسط مربیان کارآزموده به دانش آموزان ارائه می‌دهند.

محسن یوسفوند معاون پرورشی و فرهنگی آموزش‌وپرورش لرستان با اشاره به کلام امام خمینی( ره )، خدمت به معلولان را خدمت به رسول اکرم(ص ) دانست و اظهار داشت: دانش آموزان با نیازهای ویژه این استان با درخشش در مسابقات فرهنگی و هنری در سطح کشور توانمندی خود را اثبات کرده‌اند.

وی افزود: این دانش آموزان در بسیاری از موارد حتی از دانش آموزان عادی نیز پیشگام‌تر بوده‌اند و ضرورت دارد از همه این ظرفیت‌ها استفاده شود.

معاون پرورشی و فرهنگی آموزش‌وپرورش لرستان عنوان کرد: یکی از این ظرفیت‌ها پایگاه‌های غنی‌سازی اوقات فراغت است که در ارتقاء این توانمندی نقش بسزایی دارد و امیدواریم باهمت و همکاری همه افراد مسئول شاهد رشد و پویایی هر چه بیشتر این عزیزان باشیم.