جهش تولید | پنج‌شنبه، ۸ آبان ۱۳۹۹

همایش «رسانه و انقلاب» در خرم‌آباد برگزار می‌شود - نمایش محتوای خبر

 

 

همایش «رسانه و انقلاب» در خرم‌آباد برگزار می‌شود

همایش «رسانه و انقلاب» در خرم‌آباد برگزار می‌شود

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد خرم‌آباد گفت: همایش «رسانه و انقلاب» با حضور استاندار لرستان در شهرستان خرم‌آباد برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از خرم‌آباد، اعظم روانشاد امشب در جلسه هماهنگی ستاد دهه فجر استان که در سالن جلسات استانداری لرستان برگزار شد اظهار داشت: کمیته اطلاع‌رسانی و تبلیغات دهه فجر استان لرستان با همکاری روابط عمومی استانداری، شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی و صداوسیما برنامه‌های منسجمی را در راستای برنامه‌های دهه پیش‌بینی کرده است.

وی افزود:کمیته‌ای متشکل از خبرگزاری‌ها و روابط عمومی دستگاه‌های اجرایی استان به‌منظور تبیین اهداف انقلاب اسلامی، کار خود را آغاز کرده است.

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی خرم‌آباد با اشاره به اینکه تیم اطلاع‌رسانی استان فعالیت خود را برای برنامه‌های دهه فجر آغاز کرده است عنوان کرد: کمیته خبرگزاری‌ها و روابط عمومی دستگاه‌های اجرایی استان تا پایان هفته جاری با تشکیل سایت‌ها و کانال‌های خبری به‌صورت رسمی کار خود را آغاز و به تشریح برنامه‌های کمیته‌های 22 گانه دهه فجر می‌پردازد.

وی بیان کرد: سه روز قبل از ایام مبارک فجر با برگزاری همایش رسانه و انقلاب و با حضور استاندار لرستان طی نشست‌های خبری به برنامه‌های این ایام به‌صورت مدون اعلام می‌شود.

روانشاد برگزاری جشنواره‌های خبری، مطبوعاتی و عکاسی را از جمله برنامه‌های دهه فجر دانست و گفت: در پایان دهه فجر از فعالان این حوزه تجلیل به عمل می‌آید.

وی خاطرنشان کرد: رسانه‌های استان طی سال‌های گذشته اطلاع‌رسانی مناسبی را در پوشش اخبار دهه فجر داشتند که امیدواریم امسال نیز باشکوه‌تر از سال قبل این اطلاع‌رسانی را انجام دهند.