سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | جمعه، ۲۷ فروردین ۱۴۰۰

همایش «زنان، حماسه، ایثار» در استان لرستان برگزار شد - نمایش محتوای خبر

 

 

همایش «زنان، حماسه، ایثار» در استان لرستان برگزار شد

همایش «زنان، حماسه، ایثار» در استان لرستان برگزار شد

همایش «زنان، حماسه، ایثار» به مناسبت هفته دفاع مقدس با حضور جمعی از مسئولان در استان لرستان برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از خرم‌آباد، همایش زنان، حماسه و ایثار صبح امروز با حضور مدیرکل امور بانوان استانداری لرستان، مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی و جمعی از بانوان استان در سالن اجتماعات سازمان تبلیغات اسلامی لرستان برگزار شد.

لیلا سلاحورزی مدیرکل امور بانوان استانداری لرستان در این همایش ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس اظهار داشت: نقش بانوان و به‌ویژه بانوان لرستانی در دفاع مقدس بی‌بدیل است چراکه در کنار چرخاندن چرخ زندگی نقش بسیار مؤثری در پشت جبهه داشتند.

وی افزود: اگر حضور ارزشمند بانوان در جبهه و جنگ نبود شاید سرنوشت جنگ این‌گونه رقم‌زده نمی‌شد چراکه بانوان با رشادت‌های فراوان فرزندان خود را راهی جبهه‌ها کردند.

مدیرکل امور بانوان استانداری لرستان عنوان کرد: در دوران دفاع مقدس لرستان به‌عنوان یک استان معین خدمات زیادی به رزمندگان ارائه کرد و از طرفی با برپایی ایستگاه‌های صلواتی از رزمندگانی که از این استان عبور می‌کردند پذیرایی به عمل می‌آمد، رزمندگانی که شاید هرگز بازنگشتند.

وی هدف از برگزاری همایش زنان، حماسه و ایثار را تجدید میثاق با شهدای 8 سال دفاع مقدس، امام راحل، مقام معظم رهبری دانست و بیان کرد: نسل جوان باید دستاوردهای دفاع مقدس را قدر بدانند.