رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۲۶ تیر ۱۳۹۸

همایش ائمه جماعت و فرماندهان پایگاه‌های بسیج در استان لرستان برگزار شد - نمایش محتوای خبر

 

 

همایش ائمه جماعت و فرماندهان پایگاه‌های بسیج در استان لرستان برگزار شد

همایش ائمه جماعت و فرماندهان پایگاه‌های بسیج در استان لرستان برگزار شد

همایش سالانه ائمه جماعت، فرماندهان پایگاه‌های مقاومت و هیئت‌امنای مساجد در استان لرستان برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از خرم‌آباد همایش سالانه ائمه جماعت، فرماندهان پایگاه‌های مقاومت و هیئت‌امنای مساجد ظهر امروز در حسینیه عاشقان ثارالله سپاه ناحیه خرم‌آباد با حضور وزیر سابق ارشاد و عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام برگزار شد.

سردار حبیب‌الله توکلی در این همایش اظهار داشت: امروز 31 مردادماه مصادف است با حادثه تاریخی که در سال 1348 مسجدالاقصی توسط رژیم صهیونیستی آتش زده شد.

وی افزود: بنا به پیشنهادی که جمهوری اسلامی ایران داشت، این روز توسط سازمان کنفرانس اسلامی به‌روز مساجد نامگذاری شد و در سازمان بسیج این افتخار را داریم که این روز بزرگ به نام قشر بسیج مساجد و محلات نامگذاری شده است.

جانشین فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) استان لرستان عنوان کرد: هرساله در این روز همایشی با حضور ارکان مساجد، امام جماعت، کانون فرهنگی مساجد، خادمان، فرماندهان پایگاه‌های مقاومت برگزار می‌شود.

وی هدف از برگزاری این همایش را هم‌افزایی ارکان مساجد برای فعالیت بیشتر دانست و عنوان کرد: برای فعالیت بیشتر و بهتر فرهنگی در مساجد و جذب جوانان به سمت کانون‌های فرهنگی و پایگاه‌های بسیج این همایش برگزار می‌شود تا همه با یک هدف به سمت ایجاد شور و نشاط و اجرای برنامه‌های فرهنگی جذاب و مقابله با آسیب‌های اجتماعی گام برداریم.

سردار توکلی بیان کرد: این همایش با همکاری سازمان اوقاف و امور خیریه، تبلیغات اسلامی، ستاد اقامه نماز، بسیج محلات و مساجد و دبیرخانه کانون‌های فرهنگی و هنری برگزار شد.

به گزارش تسنیم در پایان این همایش تعدادی از ائمه جماعت، فرمانده پایگاه‌های برتر، هیئت‌امنا و کانون‌های فرهنگی برتر تجلیل شدند.