جهش تولید | سه‌شنبه، ۷ بهمن ۱۳۹۹

همایش بزرگ «طلایه‌داران تبلیغ» در لرستان برگزار شد - نمایش محتوای خبر

 

 

همایش بزرگ «طلایه‌داران تبلیغ» در لرستان برگزار شد

همایش بزرگ «طلایه‌داران تبلیغ» در لرستان برگزار شد

همایش بزرگ طلایه داران تبلیغ در مرکز استان لرستان با حضور معاون تبلیغات اسلامی کشور برگزار شد.

به گزارش خبرنگار مهر، در همایش طلایه داران تبلیغ  استان که ظهر یکشنبه در محل سالن اجتماعات جهاد کشاورزی خرم آباد برگزار شد حجت الاسلام روحانی نژاد معاون امور فرهنگی و تبلیغ سازمان تبلیغات اسلامی کشور، نماینده ولی فقیه در استان لرستان،  مدیرکل تبلیغات اسلامی لرستان، روحانیون مبلغ استان، ائمه جمعه و جماعات لرستان حضور داشتند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی لرستان در این همایش اظهار داشت: شبکه عظیم تبلیغ در استان وجود داشته که شامل ائمه جمعه، ائمه جماعات در مساجد و ادارت، روحانیون مبلغ در سطح شهرها، روحانیون مستقر در روستاهی محروم و روحانیون طرح هجرت هستند.

حجت الاسلام سید سعید مهدوی امین افزود: ظرفیت بزرگ روحانیون مبلغ بسیار حائز اهمیت و ستودنی است و این قشر همیشه در طول تاریخ نقش آفرین بوده اند.

وی به فرارسیدن دهه محرم و مراسم عزاداری اباعبدالله الحسین (ع) اشاره کرد و گفت: در آستانه ماه محرم، ماه تبلیغی روحانیت و کسانی که در این ماه به امر تبلیغ می پردازند، هستیم که در این همایش نکاتی از سوی سخنرانان برای تبلیغ بهتر در این ایام مطرح خواهد شد.

بنا بر این گزارش، همایش طلایه داران تبلیغ با همکاری سازمان تبلیغات اسلامی لرستان، اوقاف و امور خیریه استان، سپاه و شورای سیاست گذاری ائمه جمعه استان برگزار شد.