سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۲۲ فروردین ۱۴۰۰

همایش بزرگ پیاده‌روی خانوادگی در خرم‌آباد برگزار می‌شود - نمایش محتوای خبر

 

 

همایش بزرگ پیاده‌روی خانوادگی در خرم‌آباد برگزار می‌شود

همایش بزرگ پیاده‌روی خانوادگی در خرم‌آباد برگزار می‌شود

فرماندار خرم‌آباد گفت: همایش بزرگ پیاده‌روی خانوادگی به مناسبت هفته دفاع مقدس در خرم‌آباد برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از خرم‌آباد، حبیب‌اله خجسته‌پور ظهر امروز در جلسه هماهنگی برنامه‌های هفته دفاع مقدس که در سالن جلسات فرمانداری خرم‌آباد برگزار شد، با اشاره به برگزاری همایش پیاده‌روی خانوادگی در این شهرستان، اظهار داشت: همه ادارات، سپاه استان را برای برگزاری هر چه‌ بهتر این همایش پیاده‌روی که سوم مهرماه برگزار می‌شود، یاری کنند.

وی افزود: برگزاری این همایش از این‌ جهت حائز اهمیت است که به مناسبت هفته دفاع مقدس برگزار می‌شود و به‌نوعی یادآوری و گرامیداشت یاد و خاطره شهداست؛ در همه ادارات، پایگاه‌های مقاومت بسیج وجود دارد که این همایش فرصت خوبی برای ایفای نقش این پایگاه‌های بسیج در مباحث فرهنگی است.

فرماندار خرم‌آباد عنوان کرد: با توجه به اینکه این برنامه به مناسبت هفته دفاع مقدس برگزار می‌شود، لازم است که در تبلیغاتی که در سطح شهر انجام می‌شود، حتماً به این موضوع اشاره شود که این برنامه در راستای گرامیداشت هفته دفاع مقدس برگزار می‌شود.

وی با اشاره به لزوم انجام تبلیغات در مدارس توسط آموزش‌ و پرورش برای حضور دانش‌آموزان در همایش بزرگ پیاده‌روی خرم‌آباد، خاطرنشان کرد: کارکنان همه دستگاه‌ها، نیز همراه با خانواده‌های خود در این همایش شرکت کنند.

خجسته‌پور بیان کرد: شهرداری مسئولیت اصلی تبلیغات سطح شهر را برای برگزاری همایش پیاده‌روی خانوادگی خرم‌آباد، بر عهده بگیرد و لازم است که با همکاری سایر ادارات نیز در طول مسیر، ایستگاه‌های صلواتی برای پذیرایی و توزیع بسته‌های فرهنگی متناسب با هفته دفاع مقدس ایجاد شود.

وی گفت: در برگزاری این همایش که تجمع چندین هزار نفر از مردم را به دنبال دارد، باید سیستم‌های صوتی قوی و مناسبی در محل تجمع نصب شود تا صدای برنامه‌هایی که در محل برگزار می‌شود، به گوش همه حاضران برسد.

فرماندار خرم‌آباد افزود: به‌منظور افزایش انگیزه مردم برای استقبال از این همایش، بهتر است که یک هدیه ویژه به همراه هدایا و جوایز خرد در نظر گرفته شود و بانک‌ها با همکاری یکدیگر تلاش کنند که یک دستگاه پراید را به‌عنوان هدیه ویژه این مراسم در نظر بگیرند.

وی عنوان کرد: بانک‌ها می‌توانند به‌عنوان اسپانسر، حمایت مالی از اجرای این همایش را بر عهده بگیرند و این فرصت خوبی برای تبلیغات آن‌ها باشد، و اگر یک بانک متولی حمایت مالی باشد که همه تبلیغات به آن بانک تعلق می‌گیرد.

خجسته‌پور با اشاره به مسیرهای برگزاری همایش پیاده‌روی بزرگ خرم‌آباد، تصریح کرد: مسیر اول از میدان امام خمینی(ره)ـ پل انقلاب ـ بیمارستان عشایرـ میدان کیو و مسیر دوم نیز از طرف میدان شهید چاغروند به سمت میدان کیو است که درنهایت، ضلع شرقی دریاچه کیو به‌عنوان محل تجمع در نظر گرفته‌شده است.

وی اظهار داشت: سرهنگ دالوند، جانشین سپاه خرم‌آباد لیستی از انتظاراتی که از دستگاه‌های مربوطه برای برگزاری این همایش دارند تهیه کنند و دستگاه‌ها نیز فهرستی از جوایزی که می‌توانند برای شرکت‌کنندگان در این همایش در نظر بگیرند، تهیه کنند و تا پایان روز اداری فردا، آن را در اختیار سپاه قرار دهند تا هر چه زودتر تبلیغات میدانی آغاز شود، البته سعی شود که جوایز خوب و قابل‌توجهی در نظر گرفته شود.

فرماندار خرم‌آباد با اشاره به برگزاری نمایشگاه سراسری کتاب لرستان، افزود: از یک مهر تا هفتم مهر، نمایشگاه سراسری کتاب لرستان که یکی از رویدادهای فرهنگی مهم استان است، در محل نمایشگاه‌های خرم‌آباد برگزار می‌شود.