رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۲۹ بهمن ۱۳۹۸

همایش بزرگ پیاده‌روی در بروجرد برگزار شد - نمایش محتوای خبر

 

 

همایش بزرگ پیاده‌روی در بروجرد برگزار شد

همایش بزرگ پیاده‌روی در بروجرد برگزار شد

همایش بزرگ پیاده‌روی و دوچرخه‌سواری به مناسبت روز خبرنگار با حضور اقشار مختلف مردم، مسئولان و خبرنگاران رسانه های مختلف در بروجرد برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بروجرد، به مناسبت گرامیداشت سالروز شهادت خبرنگار شهید محمود صارمی و گرامیداشت روز خبرنگار همایش پیاده‌روی و دوچرخه سواری ظهر روز جمعه در شهرستان بروجرد برگزار شد.

رئیس اداره ورزش و جوانان بروجرد در حاشیه این همایش ورزشی در جمع خبرنگاران گفت: نکوداشت روز خبرنگار فرصتی مناسب در راستای برگزاری مسابقات مختلف به منظور پاسداشت این روز مهم است.

محمود ترابی با اشاره به برگزاری مسابقات مختلف ورزشی در این روز افزود: برگزاری مسابقات قهرمانی کاراته بانوان کشور صبح امروز با نام خبرنگار شهید محمود صارمی در سالن آیت اله طالقانی بروجرد آغاز شده است که در این دوره از مسابقات تیم های مختلفی از بانوان کاراته کار از سراسر کشور حضور دارند.

وی با اشاره به حضور تیم های مختلف ورزشی در مراسم پیاده روزی امروز بیان کرد: در این همایش گسترده ورزشکارانی از تیم های مختلف ورزشی شامل دوچرخه سواری، پیاده روی، فوتبال و ورزش های همگانی به مناسبت روز خبرنگار شرکت دارند.

رئیس اداره ورزش و جوانان بروجرد با بیان اینکه شهید صارمی با شهادت خود افتخاری دیگر برای شهرستان بروجرد در تاریخ به ثبت رسانده است، افزود: شهادت خبرنگار متعهد و موفق خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران فصل تازه ای در نامگذاری این روز به نام تلاشگران عرصه اطلاع رسانی گشوده است.

ترابی عنوان کرد: ضرورت دارد مراسم نکوداشت روز خبرنگار به صورت ویژه در زادگاه این خبرنگار شهید برگزار شود چراکه شهید صارمی از فرزندان این شهرستان است.

وی به همکاری نهادها  و ادارت مختلف در برگزاری این مراسم اشاره و خاطرنشان کرد: به این منظور اداره تربیت بدنی و ارشاد اسلامی بروجرد برنامه های ویژه ای را به منظور پاسداشت تلاش های خبرنگاران در عرصه های مختلف تدارک دیده است.

رئیس اداره ورزش و جوانان بروجرد با گرامیداشت یاد و خاطره خبرنگار شهید محمود صارمی خبرنگار خبرگزاری جمهوری اسلامی گفت: شهید صارمی خود از ورزشکاران نمونه و با اخلاق این شهرستان در رشته کاراته بوده است.