رونق تولید ملی | جمعه، ۲ اسفند ۱۳۹۸

همایش شهرداران لرستان در خرم‌آباد برگزار شد - نمایش محتوای خبر

 

 

همایش شهرداران لرستان در خرم‌آباد برگزار شد

همایش شهرداران لرستان در خرم‌آباد برگزار شد

همایش شهرداران شهرهای استان لرستان عصر روز شنبه در خرم‌آباد برگزار شد.

 به گزارش خبرگزاری فارس از خرم‌آباد، همایش شهرداران شهرهای لرستان با حضور معاون عمرانی استاندار لرستان و مدیرکل راه و شهرسازی لرستان در خرم‌آباد برگزار شد.

منوچهر یوسفی شهردار بروجرد در این همایش اظهار کرد: حضور دستگاه قضایی در بحث نظارت و بازرسی بر ساخت و سازها در کنار شهرداری بسیار مهم و حائز اهمیت است و همکاری دستگاه قضا و شهرداری در این زمینه لازم است تا شاهد نتیجه خوبی در این زمینه باشیم.

روزبه اکبری شهردار پلدختر بیان کرد: شهرداری پلدختر با تمام توان خود در خدمت‌رسانی به شهروندان تلاش می‌کند و در زمینه جداسازی آب آشامیدنی از آب یاری فضای سبز به صورت 100 درصد موفق باشد.

امیر یاراحمدی شهردار الیگودرز با اشاره به مشکلات فراوان در شهرداری‌های استان لرستان گفت: شهرداری‌های استان لرستان در بحث مالی دارای مشکلات زیادی هستند که باید به آنها بیشتر توجه شود تا بتوان خدماتی در خور و شایسته به همشهریان‌مان ارائه دهیم.

بحث ساخت و ساز غیرمجاز از دیگر موضوع‌های این جلسه بود که شهردارهای کوهنانی، درب‌گنبد، چگنی، دورود و....به مشکلات پیرامون در این زمینه اشاره کردند و خواستار حمایت و همکاری بیشتری از سوی سایر دستگاه‌های اجرایی با شهرداری‌ها در این زمینه شدند.