جهش تولید | دوشنبه، ۱۲ خرداد ۱۳۹۹

همایش "صادرات، توسعه پایدار" در لرستان برگزار شد - نمایش محتوای خبر

 

 

همایش "صادرات، توسعه پایدار" در لرستان برگزار شد

همایش "صادرات، توسعه پایدار" در لرستان برگزار شد

مسئول بسیج مهندسین صنعتی استان لرستان گفت: همایش اقتصاد مقاومتی با عنوان "صادرات، توسعه پایدار" در سالن آمفی‌تئاتر اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان لرستان برگزار شد.

ارسلان صادقی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در خرم‌آباد، با اشاره به برگزاری همایش اقتصاد مقاومتی اظهار داشت: همایش اقتصاد مقاومتی با عنوان صادرات، توسعه پایدار چهارشنبه 15 دی‌ماه ساعت 10 صبح در سالن آمفی‌تئاتر اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان برگزار شد.

وی افزود: این همایش با همکاری سازمان بسیج صنعتی استان لرستان و اتاق بازرگانی استان برگزار شد.

مسئول بسیج مهندسین صنعتی استان لرستان با اشاره به اینکه این همایش باهدف ترغیب و تشویق تولیدکنندگان به بحث صادرات برگزارشده است عنوان کرد: نتیجه عارضه‌یابی که در سطح صنایع تولیدی انجام شد، مشکل تولید نداشته و یکی از مشکلات اساسی آن‌ها مشکل بازار فروش بود.

وی عنوان کرد: قطعاً مشکل سرمایه در گردش و تسهیلات از مشکلات عمده تولیدکنندگان است که در صورت داشتن بازار فروش این مشکلات مرتفع می‌شود.

صادقی تصریح کرد: ما با برگزاری این همایش سعی در تشویق و ترغیب فعالان این عرصه برای حضور در صادرات داریم.

وی خاطرنشان کرد: این همایش امروز جنبه تشویقی داشت و روز پنج‌شنبه نیز با حضور اساتید کشوری فعالیت جنبه آموزشی دارد؛ تلاش صنعت گران برای رونق صنعت است و رونق صنعت نیز همان اقتصاد مقاومتی است.

وی تصریح کرد: از خانواده شهید رستمی مقدم شهید مدافع حرم نیز در این همایش تجلیل شد.